Noví smajlíci

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Noví smajlíci

Příspěvek od Dugi »

Dneska jsem zase přemýšlel jak naše fórum trošku vylepšit a napadlo mě, že bych mohl přidat pár smajlíků. Ty, které jsme měli k dispozici nepokrývaly nejrůznější pocity a tak jsem se rozhodl to napravit. K dispozici teď máme jedenáct nových emotikonů. Doufám, že se vám budou líbit. Pokud ano napište, pokud ne, tak napište taky. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Tommy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 817
Reputace: 4
Registrován: 23.10.2009 19:42
Re: Noví smajlíci

Příspěvek od Tommy »

Super! :palec nahoru:
-------------------------------------------
Obrázek
» Dobývání vesmíru na ČSFD - KLIK! «
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Upravení smajlíci

Příspěvek od Dugi »

Dneska jsem se znovu pustil do úpravy smajlíků. Žádné nové jsem nepřidal, pouze jsem ty stávající obměnil. Emotikony, které jsme až dodnes používali byly součástí instalační balíčku a nastavily se defaultně. Podle mého názoru mnoho krásy nepobraly, ale nepovažoval jsem za důležité je měnit. Až dneska jsem si řekl, že bych se do toho mohl pustit.
Výměna postihla prakticky všechny původní smajlíky - zachovány zůstaly jen některé. Beze změny zůstaly emotikony, které jsem sám doplňoval v minulých měsících. Osobně si myslím, že se změna povedla. Nové smajlíky lépe odráží konkrétní pocity a jsou i (podle mého názoru) hezčí. A jak se líbí Vám, drazí uživatelé?
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Tommy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 817
Reputace: 4
Registrován: 23.10.2009 19:42
Re: Noví smajlíci

Příspěvek od Tommy »

Mně se líbí ;)
-------------------------------------------
Obrázek
» Dobývání vesmíru na ČSFD - KLIK! «
Uživatelský avatar
Lakely
Správce profilu na Facebooku
Správce profilu na Facebooku
Příspěvky: 1130
Reputace: 153
Bydliště: Plzeň
Registrován: 11.2.2010 21:50
Kontaktovat uživatele:
Re: Noví smajlíci

Příspěvek od Lakely »

Ano, změna se povedla a někteří jsou vážně povedení ( :evil: :x ) a celkově vypadají "svěžeji". Já tuhle změnu hodnotím velice kladně :palec nahoru: :palec nahoru:
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke
Uživatelský avatar
stavos
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 40
Reputace: 0
Registrován: 1.11.2009 10:52
Re: Noví smajlíci

Příspěvek od stavos »

Né každá inovace vede dobrým směrem :roll: , ale tady se to povedlo. ;)
„Existuje teorie, která tvrdí, že kdyby jednou někdo přišel na to, k čemu vesmír je a proč tu je, vesmír by okamžitě zmizel a jeho místo by zaujalo něco ještě mnohem bizarnějšího a nevysvětlitelnějšího. Existuje jiná teorie, která tvrdí, že už se to stalo.“
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Slintající smajlík :-)

Příspěvek od Dugi »

Dnes jsme na našem fóru přivítali nového smajlíka. Jak se ukázalo ve vlákně o kosmických modelech, současná nabídka nedokázala uspokojivě pokrýt poptávku po nejrůznějších emočních stavech a proto jsme mezi smajlíky zařadili i toho slintajícího :) .

:slint:

P.S. Díky patří Tommymu za to, že tenhle obrázek pohotově našel a doporučil mi ho. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Připomínky a návrhy“