Redirect po přihlášení

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Odpovědět
dArtagnan
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 26
Reputace: 0
Registrován: 9.8.2012 20:34
Redirect po přihlášení

Příspěvek od dArtagnan »

Bylo by možné, aby po přihlášení se neprováděl redirect na titulku, ale na aktuálně zobrazené vlákno? Nevím jak u ostatních, ale běžně se mi stává, že pročítám nějaké vlákno, chci zareagovat, zjistím, že nejsem přihlášen, přihlásím se a šup jsem na titulce a musím znovu prolézat strukturu vláken k příspěvku, na který chci reagovat.

A ještě mi napadla jedna maličkost - bylo by něco proti něčemu prodloužit životnost session? Často mám v jednom tabu otevřené toto fórum celý den a poměrně rychle mě to odhlašuje. Díky :)
Uživatelský avatar
Tommy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 817
Reputace: 4
Registrován: 23.10.2009 19:42
Re: Redirect po přihlášení

Příspěvek od Tommy »

Redirect: to je holt vlastnost phpBB, netuším, jestli to lze nějak předělat :krčící rameny: Nicméně na tohle můžeš zkusit jeden tip - nepřihlašuj se přihlášením v tom horním menu, ale klikni v daném tématu rovnou na "Odpovědět", to tě po přihlášení přesměruje rovnou na editor... :)

Se session (resp. s cookies) máme bohužel dlouhodobý problém, který se nám zatím nijak nepodařilo vyřešit, proto to takhle blbne :(
Pokud by někdo znal někoho, kdo se v phpBB vyzná a věděl by, jak tenhle náš problém se session/cookies vyřešit, nechť se ozve, budeme mu velmi vděční...
-------------------------------------------
Obrázek
» Dobývání vesmíru na ČSFD - KLIK! «
Tev
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 18
Reputace: 1
Registrován: 14.1.2013 22:26
Re: Redirect po přihlášení

Příspěvek od Tev »

Zdá se že s tím jsou problémy furt, resp. třeba i otevření v novém okně libovolného okazu na kosmonautixu mi nezachová přihlášení . . .

edit: tak to funguje víceméně náhodně :D Odkazy v přehledu fóra běží bez problémů, okazy v příspěvcích a kliknutí na logo nahoře otevře okno bez přihlášení
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Redirect po přihlášení

Příspěvek od Dugi »

Ahoj,
o tomhle problému víme. Bohužel netušíme jak ho vyřešit. Problémem je část adresy, která se po každém přihlášení generuje naprosto náhodně - je to konec url adresy začínající tripletem "sid". Mrzí mě to, ale musíte se s tím zřejmě naučit žít, stejně jako jsem si na to zvykl já. Zkusili jsme sice přechod fóra na novější verzi phpBB, ale nepodařilo se kvůli některým pluginům, které používáme. Je proto otázkou, jak tuhle situaci vyřešit. Pokud by byl mezi našimi uživateli nějaký opravdu kovaný programátor, který má s phpBB dobré zkušenosti, ať se mi ozve přes SZ a spolu s moderátory zkusíme situaci vyřešit. Za současného stavu ale nehodlám riskovat, že se při upgradu rozhodí celé fórum a budu i nadále udržovat neaktuální verzi fóra.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Připomínky a návrhy“