webovky

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: webovky

Příspěvek od tomas »

Výborně, ale určitě by to tím pádem chtělo headlines pod hlavičkou fóra. Takže se budeme muset naučit dávat i trochu atraktivnější názvy článků. ;)

Případně by se pak mohlo určité téma složené z několika příspěvků vlákna zpracovat jako článek. Jako příklad uvedu on-line sledování startu Sojuzu, kde se pak sepíše vše, co se dělo od přípravy na start po otevření průlezu ISS.
Uživatelský avatar
chobolatom
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 822
Reputace: 2
Registrován: 12.2.2012 15:37
Re: webovky

Příspěvek od chobolatom »

Super nápad. Klidně se přidám a rád pomůžu. ;)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: webovky

Příspěvek od Dugi »

Ano tomasi, už mi v hlavě klíčí nápad, jak upozorňovat na fóru na nové články. ;)

Takže už máme tři lidi, kteří se chtějí na tvorbě podílet - Bojodun, KiFisto a chobolatom. Super kluci, třeba se ještě někdo přihlásí. :palec nahoru:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Lakely
Správce profilu na Facebooku
Správce profilu na Facebooku
Příspěvky: 1130
Reputace: 153
Bydliště: Plzeň
Registrován: 11.2.2010 21:50
Kontaktovat uživatele:
Re: webovky

Příspěvek od Lakely »

Samozřejmě, tenhle nápad zní hodně dobře a pokud bude potřeba i má pomoc, rád budu k dispozici. :)
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: webovky

Příspěvek od Dugi »

No vida, už jsou tu 4 uživatelé, kteří by byli ochotní psát. Díky za ochotu, Lakely.

Možnost přidat se do tvůrčího týmu je stále otevřená. Kdo má zájem, hlaste se. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: webovky

Příspěvek od tomas »

No vida, předpoládám, že my dva Dugi budeme taky součástí tvůrčího teamu :). Až se vrátí Greene z tábora, tak se určitě přidá, už předtím si vedl skvěle.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: webovky

Příspěvek od Dugi »

Tajně jsem doufal, že se právě Ty taky do týmu přidáš. Nechtěl jsem to rozhodnout bez Tebe, proto jsem moc rád, že jsi to naťuknul. Budu moc rád, když budeš součástí týmu. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3943
Reputace: 368
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: webovky

Příspěvek od vai777 »

Rád bych taky pomohl. Vzhledem k tomu, že umím maximálně zapnout a vypnout počítač, Vám můžu chodit pro svačinu. :-D
Ne, vážně, je to výborný nápad.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: webovky

Příspěvek od Dugi »

Stačí jen chuť psát. Když by sis to rozmyslel, dej vědět, rádi tě vezmeme do týmu - stejně tak jako každého - klidně se hlaste. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: webovky

Příspěvek od tomas »

Vai777, ty jsi pěkný vtipálek. Tvoje recenze tě usvědčily z toho, že umíš výrazně víc než jen vypnout/zapnout počítač. Jsem rád, že se přidá i Lakely, jeho unikátní seriál Historie kosmonautiky mám moc rád. Je to hodně čtivé. Dugi, my dva budeme pokračovat v tom, co tu děláme delší dobu. Ty vlastně od samého počátku a prakticky ještě před tím. Tvoje stránky byly vlastně blog s články už tenkrát.

Odpovědět

Zpět na „Připomínky a návrhy“