Co mě tak napadlo

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Odpovědět
PetrK
Co mě tak napadlo

Příspěvek od PetrK »

Tak mě napadlo, zda by fórum nemělo zájem o jistý druh spolupráce. Některé příspěvky zde mi připadají skoro jako články, nebo ony to spíše články jsou.

Proto mě napadlo todle: dohodnout se k konkrétními lidmi, tedy těmi zvláště aktivními (Dugi, Tomas,..) a že bych tyto "články" přebíral na exoplanety.cz.

Navrhované podmínky jsou asi takové:

1) jednalo by se o přiměřené množství, záleží na tématu, na mém času atd.
2) článek bych převzal sám, drobně upravil (přece jen je rozdíl mezi webem a fórem). Úprava by byla čistě kosmetická a stylistická. Nemohu dát na web článek, který začíná třeba: "Ano, Dugi má ve svém příspěvku pravdu, zde jsem našel další informace. Sonda MRO objevila...."
3) Pod článkem bude původní zdroj, jméno auta (je mi jedno zda celé či přezdívka z fóra) a odkaz na fórum, ideálně asi na konkrétní vlákno
4) Články z fóra by byly nějak označeny. Napadlo mě "TzV: .... ", kde ... je název článku a TzV = Telegraficky z vesmíru

Nechávám to na zvážení...
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Co mě tak napadlo

Příspěvek od Dugi »

Já osobně proti tomu nemám vůbec nic. Pokud jsem to pochopil dobře, tak pro autory příspěvků by se de facto nic nezměnilo. Oni by prostě napsali příspěvek / článek na fórum a zbytek by už byl na tobě. Vybral by sis nějaký, který by tě zajímal, upravil ho (nejsem proti) a dal na exoplanety.cz. Takhle mi to připadá jako dobrý nápad. Tudíž za sebe (myslím, že ani u ostatních nebude problém, ale mluvit za ně nemůžu) říkám - pokud budeš mít čas a chuť a moje příspěvky tě zaujmou, klidně je převezmi. ;)

P.S. A díky :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: Co mě tak napadlo

Příspěvek od tomas »

Taky souhlas. Klidně použij cokoliv, celé příspěvky nebo klidně i výňatky. U většiny dávám odkazy na použité zdroje, tak si můžeš dohledat i podrobnosti. Akorát občas použivám jiné obrázky, než jsou u original článku, pokud mi přijdou názornější. Taky myslím, že bohatě stačí pod článek uvést adresu fóra, maximálně přezdívku autora.
PetrK
Re: Co mě tak napadlo

Příspěvek od PetrK »

zrušeno, první a poslední článek stažen (info pro pořádek)

sbohem
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Co mě tak napadlo

Příspěvek od Dugi »

OK, na to máš samozřejmě právo.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Připomínky a návrhy“