Návody

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra

Návody

Příspěvekod Dugi » 18 čer 2012, 22:50

Technika je užitečná, ale má jednu zásadní vadu - často si postaví hlavu a člověk neví, jak ji přivést zpět k rozumu. Navíc každé nové vylepšení s sebou nese riziko, zda jej budou lidé moci využívat, zda budou vědět jak na to. Aby to všechno bylo snazší, vznikají návody.
A stejné to je i na našem fóru. během dvou a půl leté existence jsme pro uživatele připravili několik život usnadňujících novinek - od vkládání videa z YouTube, přes horní a dolní indexy až po vkládání velkých obrázků. Ale jak jsem psal výše - pokud se na fóru zaregistruje někdo nový, většinou ho (zcela logicky) nenapadne prolézat všechna možná vlákna a hledat v nich návody. Takový člověk je pak zmatený, protože neví, jak má ty vychytávky obsluhovat. A tak jsme si řekli, že nabídneme uživatelům pomocnou ruku.
Jak jste si už asi všimli, tak se vám při psaní zprávy vedle nabídky vložitelných tagů ukazuje otazník. Když na něj najedete myší, zjistíte, že se jedná o nápovědu. Po kliknutí se dostanete do nově vytvořeného tématu Návody, kde jsou všechny návody pro vylepšení na našem fóru. Uživatelé tak mají možnost kdykoliv využít této možnosti. A perlička nakonec - nebojte se, že by se vám po kliknutí na otazník ztratila zpráva, kterou píšete - Téma návody se totiž otevře v nové záložce, takže o nic nepřijdete.

Za tuto novinku vděčím hlavně Tommymu, který se postaral o úpravu kódu na fóru. Já už jen vytvořil téma a přesunul do něj návody. Takže tímto Tommymu veřejně děkuju. :palec nahoru:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 22754
Registrován: 23 říj 2009, 15:36
Bydliště: Jihlava

Zpět na Připomínky a návrhy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník