Rozloučení

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Odpovědět
PetrKK
Rozloučení

Příspěvek od PetrKK »

Chci se rozloučit. S osobních důvodů, které jsou asi zřejmé, sem už chodit nebudu a také se nebudu účastnit konferencí na Skype. Ne že bych předpokládal, že tu budu někomu chybět :lol: ale je to tak lepší, nemám čas ani náladu pak řešit problémy. Přeji mnoho zdaru. Někdo nový přichází, jiný proto musí odejít.

Sbohem a

*42*
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Rozloučení

Příspěvek od Dugi »

Měj se hezky Petře. Nemyslím si, že nebudeš nikomu chybět.
Přeju hodně úspěchů, ať už se vrhneš do čehokoliv. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
PetrKK
Re: Rozloučení

Příspěvek od PetrKK »

Pokud by to nevadilo, prosil bych o vymazání účtu a tedy i příspěvků.

PS: pokud by měl někdo pocit, že z diskuse na Skype (ač velmi velmi nerad) i fóra odcházím kvůli nově registrovanému uživateli, pak by na svůj pocit měl dát :|

Pokud tu nebude vůle můj profil smazat, tak to nechte tak. Dneska nebudu mít čas na diskusi, zda opravdu chci něco smazat. Za sebe říkám ANO, ale nutit do toho nikoho nemohu :)

:palec nahoru:
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Rozloučení

Příspěvek od Dugi »

Petře, nebudu tě od tvého rozhodnutí zrazovat. Máš na to samozřejmě plné právo a já jej respektuji. Jsem ochotný splnit tvé přání a smazat tvůj profil. Ale udělal bych dohodu - smazal bych tvůj profil, ovšem příspěvky by zůstaly. Jde mi totiž o to, že pokud bych tvoje příspěvky smazal, v mnoha vláknech by se vytratila dosavadní kontinuita. Někdo by reagoval na příspěvek, který by tam už nebyl a pro čtenáře by to bylo matoucí. pokud tedy chceš smazat profil, udělám to, ale příspěvky mazat nechci. Děkuju za pochopení.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
PetrKK
Re: Rozloučení

Příspěvek od PetrKK »

ok
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Rozloučení

Příspěvek od Dugi »

Dobře, díky za kompromis.
Jdu tě smazat.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Připomínky a návrhy“