Otázky spojené s chodem portálu kosmonautix.cz

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
matej
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 588
Reputace: 126
Registrován: 14.1.2014 21:13
Re: Otázky

Příspěvek od matej »

Pri prvom kontakte na tejto stránke som potreboval rýchlo aktuálne informácie, bol som rozladený, pretože som prechádzal všetky témy, ale nevedel som sa dostať naraz k všetkým aktuálnym. :?
Po pár návštevách som skúšal tlačidlá na hornej lište a zrazu to tam bolo!!! :-D Pod tlačidlom "Hledat" sa zobrazilo tlačidlo "Zobrazit aktívni témata" :tlesk: Možno som aj nebol jediný. Tak sa pýtam:
Nebolo by vhodné toto zázračné tlačidlo umiestniť na hornú lištu aj pre neregistrovaných?
Ja by som im ho doprial, miesto tam by sa našlo. :)
Môj cieľ je prostý. Je to úplné chápanie vesmíru, prečo je taký ako je a prečo vôbec existuje. (Stephen Hawking)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Otázky

Příspěvek od Dugi »

Promyslíme to, díky za tip.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Edemski
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1652
Reputace: 583
Bydliště: Ostrava
Registrován: 9.8.2012 15:58
Re: Otázky

Příspěvek od Edemski »

Včera jsem chtěl na mobilu najít něco na webu kosmonautix a při pokusu o hledání shodí Operu :-(
Mám Huawei P8-Lite, Andr 6, Operu 47.3.2249....
Je to mobilní verze, ne aplikace. Přepnout na desktop se mi taky nepodařilo :-(
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Otázky

Příspěvek od Dugi »

Takže se bavíme o blogu. To je zajímavé. Tlačítko pro přepnutí na desktop verzi by mělo být dole.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Edemski
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1652
Reputace: 583
Bydliště: Ostrava
Registrován: 9.8.2012 15:58
Re: Otázky

Příspěvek od Edemski »

Dugi píše:Takže se bavíme o blogu. To je zajímavé. Tlačítko pro přepnutí na desktop verzi by mělo být dole.
Ha! Tak dnes to přepnout jde, ale při kliknutí do okna hledání Opera nespadne, ale vytuhne... Tak to bude asi něco u mne :-)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Otázky

Příspěvek od Dugi »

Zvláštní, rozhodně díky za info.
P.S. Včera večer jsme měli menší problémy s kapacitou hostingu, ale to se podařilo vyřešit. Možná to spolu mohlo souviset.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
jregent
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 277
Reputace: 18
Bydliště: Bystřice pH
Registrován: 13.6.2014 16:48
Re: Otázky

Příspěvek od jregent »

Dugi píše:Zvláštní, rozhodně díky za info.
P.S. Včera večer jsme měli menší problémy s kapacitou hostingu, ale to se podařilo vyřešit. Možná to spolu mohlo souviset.
dnes 16.10.2018 (13:14) problikla chyba pri ukladani prispecku do komentaru serialu o Miru.
Bohuzel jsem chybu nezkopiroval. Prispevek se ulozil. Myslim ze to byla chyba db.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Otázky

Příspěvek od Dugi »

Ano, toho jsem si také všiml. Tyhle výpadky bývají relativně normální - je to většinou při údržbě serveru.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
todtv
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1331
Reputace: 183
Registrován: 18.11.2018 23:11
Re: Otázky

Příspěvek od todtv »

Neprohledával jsem to tu dlouho, možná zde má otázka již je.

Jak na Android telefonu (Samsung A5 2017, Google Chrome) přejdu na jeden klik z kosmonautix.cz na forum.kosmonautix.cz? Jsem slepejš a nevidím odkaz nebo tam fakt v mobilní verzi ten odkaz na fórum není? :Drbe se na hlavě:
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Otázky

Příspěvek od Dugi »

Mobilní verze je v mnoha ohledech očesaná a ten odkaz tam skutečně není. Je jen na desktop verzi. Mobilní verzi nám dělá plugin, který to neumí nastavit.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Připomínky a návrhy“