Naše fórum je na facebooku

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Naše fórum je na facebooku

Příspěvek od Dugi »

Facebookový profil našeho fóra dnes zažívá svůj velký den. Počet našich fanoušků se totiž přehoupnul přes stovku! Lví podíl na tom má jistě příspěvek na webu exoplanety.cz, který na náš FB profil upozorňuje.
Chtěl bych poděkovat jak adminovi webu exoplanety.cz, tak i všem, kteří se na Facebooku přihlásili k našemu fóru. Vážíme si Vaší důvěry a pokusíme se ji nezklamat.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Naše fórum je na facebooku

Příspěvek od Dugi »

Lakely u příležitosti druhých narozenin našeho fóra tipoval, že o rok později bude mít náš FB profil 140 fanoušků. Asi nikdo nečekal, že se jeho očekávání splní už o pouhý měsíc později! Naše fórum má na FB už 140 fanoušků a já bych moc rád poděkoval hlavně dvěma lidem - Lakelymu za to, že se o profil pečlivě stará a můj dík patří i Petru Kubalovi, za pomoc s propagací, díky které nám přibývají fanoušci. :palec nahoru:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Lakely
Správce profilu na Facebooku
Správce profilu na Facebooku
Příspěvky: 1130
Reputace: 153
Bydliště: Plzeň
Registrován: 11.2.2010 21:50
Kontaktovat uživatele:
Re: Naše fórum je na facebooku

Příspěvek od Lakely »

Skutečně jsem rád, že jsem se tak časově opozdil se svým tipem. Je pěkné sledovat, jak roste počet fanoušků a jak čím dál více reagují na příspěvky a chodí i sem na fórum. :) Tak snad i do budoucna bude zachován podobný růst. A skutečně děkuji za dobrou spolupráci s exoplanety.cz. :)
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
200 fanoušků

Příspěvek od Dugi »

26. října jsem psal, že máme na Facebooku 100 fanoušků. Teď, o zhruba 4 měsíce později mohu hrdě oznámit, že počet našich fanoušků překročil hranici 200!
Tímto bych chtěl poděkovat všem, kteří touto formou vyjadřují podporu našemu webu. Hlavní poděkování si zaslouží především dva lidé - Lakely, bez jehož pravidelné správy by profil neexistoval a PetrKK, díky jehož reklamě jsme získali několik desítek nových fanoušků. :palec nahoru:
Tak směle vzhůru k další stovce. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Lakely
Správce profilu na Facebooku
Správce profilu na Facebooku
Příspěvky: 1130
Reputace: 153
Bydliště: Plzeň
Registrován: 11.2.2010 21:50
Kontaktovat uživatele:
Re: Naše fórum je na facebooku

Příspěvek od Lakely »

Byl to napínavý růst, fb profil měl dlouhou dobu kolem 195 fanoušků a dlouho se čekalo na ty "poslední", kteří tuto hranici překročí. V posledních dnech se to konečně povedlo a já mám samozřejmě velkou radost, protože utěšený růst fanoušků a v první řadě jejich následné reakce na nové příspěvky jsou pro mě tou největší odměnou, už jen proto, že kdyby mi ještě před dvěma lety někdo řekl, že se najde 200 zájemců o dění v kosmonautice u nás v republice, tak bych mu příliš nevěřil. Realita mi však ukázala, že tomu tak skutečně je. :) Já se budu nadále snažit vylepšovat aktuálnost a informativnost našeho facebookového fóra a snažit se inovovat systém jeho správy, což mám v plánu už pár týdnu a brzy o tom poreferuji dugimu. Zároveň náš profil projde vizuální změnou, kterou si podmínila změna designu stránek na fb. S Dugim momentálně spolupracujeme na ideální podobě a snad i to prospěje k větší atraktivitě naší fb stránky. :)
Takže jak říkal Dugi, vzhůru do dalších stovek! :)
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: Naše fórum je na facebooku

Příspěvek od tomas »

Je fakt, že posbírat na FB 200 fanoušků, pokud se jedná o seriozní téma, dá docela fušku. Takže gratuluju.
:palec nahoru: za to, jak se pěkně o profil staráš, žes tam kromě zpráv z fóra napojil i další zdroje.
Uživatelský avatar
Lakely
Správce profilu na Facebooku
Správce profilu na Facebooku
Příspěvky: 1130
Reputace: 153
Bydliště: Plzeň
Registrován: 11.2.2010 21:50
Kontaktovat uživatele:
Re: Naše fórum je na facebooku

Příspěvek od Lakely »

Pravda, seriózní témata jsou na fb dost v opozici. I když, jak ukazuje NASA, tak stačí zvolit vhodnou strategii zábava/věda, ale to se bavíme o jiných měřítkách i možnostech, že :-D
Jinak děkuji, ono, já bych se rád profilu věnoval ještě více, zvláště v době kdy jsem na univerzitě i celý den bývají zprávy na fb dost opožděné, což je v dnešní době základní problém, prostě se to občas nedá stihnout, proto se občas snažím některé zprávy rozšířit, aby měly oproti "konkurenci" větší informační hodnotu.
No, uvidíme jak si povedeme všichni na fóru i na fb dál v příštích měsících a letech, dobré je, že toto fórum se stalo hodně známé a to i v té místní "vědečtější" komunitě a to je úžasné. :)
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke
PetrKK
Re: Naše fórum je na facebooku

Příspěvek od PetrKK »

To jako že já jsem neseriózní?
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Naše fórum je na facebooku

Příspěvek od Dugi »

Proč? To tady přece nikdo neřekl! :o
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Připomínky a návrhy“