Naše fórum je na facebooku

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lakely
Správce profilu na Facebooku
Správce profilu na Facebooku
Příspěvky: 1130
Reputace: 153
Bydliště: Plzeň
Registrován: 11.2.2010 21:50
Kontaktovat uživatele:
Re: Naše fórum je na facebooku

Příspěvek od Lakely »

PetrKK píše:To jako že já jsem neseriózní?
Ne, vůbec jsem nemluvil o Exoplanetách, ty považuji za jeden z mála příkladů relevantního zdroje, mluvil jsem o poněkud "nadfacebookové" konkurenci. A to konkurenci by také mělo být v uvozovkách, protože z principu věci, my nikomu nekonkurujeme, že.
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: Naše fórum je na facebooku

Příspěvek od tomas »

Petře, ty jsi čestná výjimka. Těmi "neseriozními" stránkami jsem ale myslel různé kreslené vtipy, debaty o tom, kde koho sbalit, případně by se do toho možná daly zařadit známé kapely, rádia, filmy nebo sportovci. Tam jdou čísla někdy i do desítek tisíc nebo ještě víc.
PetrK
Re: Naše fórum je na facebooku

Příspěvek od PetrK »

Nad chováním správce FB zůstává rozum stát... :Takhle tedy ne:
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
400 fanoušků na Facebooku

Příspěvek od Dugi »

Gratulace Lakelymu! Jeho dítko, tedy profil našeho fóra na Facebooku, dosáhlo již 400 fanoušků! Všem, kteří na této sociální síti ukázali, že se jim náš portál líbí, bych chtěl upřímně poděkovat.Velice si Vaší přízně vážím.
A neodpustím si poděkování Lakelymu, protože právě díky jeho píli a neustálému aktualizování našeho profilu jsme se dostali na tak pěkné číslo. Věří, že tu brzy oslavíme pěkně kulatou pětistovku!
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: Naše fórum je na facebooku

Příspěvek od tomas »

Velká gratulace Lakelymu za počet fanoušků profilu FB.

Pokud se mýlím, tak mě opravte. Ale podle mého prohledávání FB můžu říct, že co se českých projektů týče, je na FB Kosmonautix.cz díky Lakelyho péči největším, nejobsáhlejším a nejčastěji aktualizovaným profilem zabývajícím se kosmonautikou jako hlavním oborem. :klaní se:
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Naše fórum je na facebooku

Příspěvek od Dugi »

Pokud bereme kosmonautiku v celé šíři, pak zřejmě ano. Nesmíme ale zapomínat na exoplanety.cz, které mají víc než 2300 fanoušků. V tomhle případě se ale jedná o specializovaný web. Pokud se zaměříme na kosmonautiku v obecné rovině a v celé její šíři, pak asi opravdu budeme mít největší počet fanoušků.
Ono je to také tím, že českých projektů, které cílí na kosmonautiku je málo. A z nich ještě méně využívá sociální sítě. Takže konkurence není moc velká.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Lakely
Správce profilu na Facebooku
Správce profilu na Facebooku
Příspěvky: 1130
Reputace: 153
Bydliště: Plzeň
Registrován: 11.2.2010 21:50
Kontaktovat uživatele:
Re: Naše fórum je na facebooku

Příspěvek od Lakely »

Je to úžasné. Když jsme tehdy fórum na fb zakládali, tak já a zřejmě i Dugi jsem si říkali, že když dosáhneme 100 fanoušků tak to bude nádherné. Je neuvěřitelné, že jsme se dostali až k tomuto číslu, protože lidí, kteří se zajímají o kosmonautiku dnes příliš není a je mi velkou ctí, že tak velký počet se shromáždil právě na této stránce a můžeme jim zprostředkovávat novinky z kosmonautiky :). Tolika fanoušků jsme docílili taky díky velké pomoci exoplanet a stránce "Věda pro život", obě tyto stránky nás často sdíleli a věda pro život stále vytrvale sdílí a šíří nás tak stále dál.
Je také zajímavé, že rostou aktivní fanoušci, kteří komentují, přidávají odkazy a sdílí naše příspěvky, právě díky nim jsme se dostali k tomu, že každý den přibude dalších pár fanoušků. :)
No, díky naší společné práci můžeme sdílet kosmonautiku velkému počtu lidí a obohacovat jejich životy, to je přeci něco, za co to stojí dělat. :)
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke
PetrK
Re: Naše fórum je na facebooku

Příspěvek od PetrK »

Lakely píše:Tolika fanoušků jsme docílili taky díky velké pomoci exoplanet a stránce "Věda pro život", obě tyto stránky nás často sdíleli a věda pro život stále vytrvale sdílí a šíří nás tak stále dál.
Tak proti tomu se musím ohradit. Jako že ""Věda pro život" nás sdílí a exoplanety už ne. Exoplanety už nesdílí jednoduše proto, že nesdílí fórum. A říkal jsem to mnohokrát, nyní už nemám důvod se takto připomínat. Exoplanety opravdu nemají důvod propagovat někoho jednostranně, navíc když do toho sypu svoje peníze do reklamy. To ani nemluvím o tom, že fórum například smazalo exoplanety z oblíbených stránek.

Dokonce někdo (Lakely?) napsal, že na exoplanety odkazovat nebude, protože odkazuje jen na originální zdroje.
Uživatelský avatar
chobolatom
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 822
Reputace: 2
Registrován: 12.2.2012 15:37
Re: Naše fórum je na facebooku

Příspěvek od chobolatom »

Nechtěl jsem k tomu nic psát, ale je to tu pořád a já si nemůžu pomoct. Petře, neustále píšeš sbohem fórum atd. a stejně se sem vracíš a pouze kritizuješ. Exoplanety.cz jsou pořád mezi "Zajímavými weby". Opravdu tě nechápu. :?
PetrK
Re: Naše fórum je na facebooku

Příspěvek od PetrK »

chobolatom píše:Nechtěl jsem k tomu nic psát,
Tak proč k tomu něco píšeš....??

Já pouze reagoval na zjevnou nepravdu. Nevím, tedy vím, co je jejím cílem.
chobolatom píše: Exoplanety.cz jsou pořád mezi "Zajímavými weby". Opravdu tě nechápu. :?
Tady je seznam všech oblíbených stránek:

Věda pro život.cz
Vzdělání


VTM.cz
Zprávy/Média


National Aeronautics and Space Administration - NASA
Vládní organizace


stream.cz
Webová stránka


Jet Propulsion Laboratory (JPL)
Vládní organizace


NASA's Kennedy Space Center
Vládní organizace


Space.com
Webová stránka


JWST Observer
Výrobek/Služba


SpaceX
Letecký a kosmický průmysl/Obrana


Hvězdárna a planetárium Johanna Palisy v Ostravě
Vzdělání

Odpovědět

Zpět na „Připomínky a návrhy“