Profil na Instagramu

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra

Profil na Instagramu

Příspěvekod Dugi » 02 srp 2019, 10:42

Už máme profil na Facebooku a na Twitteru - měli jsme i na Google+, ale ten už patří minulosti. Jenže svět sociálních sítí se průběžně mění - objevují se nové trendy a bylo by krátkozraké je ignorovat. Mají totiž potenciál oslovit novou cílovou skupinu, která u nás třeba ještě neví a ukázat jí krásy kosmonautiky. Třeba se u někoho podaří zaseknout drápek.
Vstupujeme tedy na Instagram, který se v posledních letech vydrápal na přední příčky zájmu uživatelů. O plnění tohoto profilu zajímavými příspěvky se bude starat hned dvojice správců - prvním je Martin Gembec, kterého znáte z našeho fóra pod nickem MaG, a druhým je Vladimír Kordas. Ten sice na našem fóru registrovaný není, ale je naším dlouhodobým fanouškem a nyní se rozhodl přiložit ruku k dílu.
Našemu profilu na Instagramu bych chtěl popřát hodně fanoušků ... odběratelů ... nebo jak se jim na Instagramu říká. Správcům pak přeju pevné nervy a vůli. Ono se to totiž nezdá, ale podobná činnost je poměrně náročná na čas. Starat se o podobný profil skutečně dlouhodobě, není nic snadného. Držím proto oběma správcům palce, ať je to baví co nejdéle.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 23316
Registrován: 23 říj 2009, 15:36
Bydliště: Jihlava

Zpět na Připomínky a návrhy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků