Sloučení s astro.cz

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Sloučení s astro.cz

Příspěvek od Dugi »

Dny a týdny plynou a tohle vlákno postupně zapadává pomyslným prachem. Je tedy na čase uvést nějaké aktuální informace ohledně celé akce. Situace se má tak, že pánové z astro se najednou k přesunu nějak nemají. Poslal jsem maily, kam mi bylo řečeno, odpověď zatím žádná. Dlouho jsem si říkal, že to sem psát nebudu, abych nešířil nějaké nepodložené informace, ale protože už je to více než měsíc a stále se nic neděje, zdá se mi, že ke sloučení nedojde. Na astro další maily psát nebudu, teď jsou na tahu oni.
Konečné resumé tedy je - diskusní fórum o kosmonautice kosmonautix.cz zůstává na stávající adrese a v blízké době se žádné změny nechystají. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Sloučení s astro.cz

Příspěvek od Dugi »

PetrKubala píše:Kdybyste ale náhodou někdy potřebovali hosting, tak stačí říct a máte hosing, doménu, FTP účet i databází jen to luskne :)
Díky za nabídku. Momentálně to sice nehrozí, ale pokud by někdy taková situace nastala, určitě bych se ozval.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Připomínky a návrhy“