Kosmonautická fotogalerie

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Kosmonautická fotogalerie

Příspěvek od Dugi »

Zase jsem jednou neměl co dělat ( :-D ) a přemýšlel jsem, jak bych mohl vylepšit naše fórum. Přímo na fóru jsem žádný nápad nedostal, přesto tu jedna novinka je. Vzpomněl jsem si totiž na rozhovor s digiartem, kdy jsem mu navrhoval, že by mohl na rajče.net dávat fotky z různých kosmonautických událostí. No a tak jsem nelenil a pustil se do díla. Na adrese http://kosmonautika.rajce.idnes.cz/ tak ode dneška najdete fotoalba z různých zajímavých událostí z kosmonautiky. Na fóru bude vždycky ochutnávka (1 – 5 fotek) a odkaz vedoucí na rajce.net.
Navíc jsem objevil jednu zajímavou „vychytávku“ a to sice propojení s FB. Nevím tedy jak to funguje, ale tuším, že jakmile nahraju fotky na rajce, tak se zpráva o tom ukáže na FB. Ale jistý si nejsem, snad poradí Lakely, který by se měl vyjádřit i k tomu, zda je potřeba inkludovat rajče do našeho FB.
Vás ostatní bych poprosil o vyjádření, jestli se vám nová možnost líbí, případně co byste zde vylepšili. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Lakely
Správce profilu na Facebooku
Správce profilu na Facebooku
Příspěvky: 1131
Reputace: 154
Bydliště: Plzeň
Registrován: 11.2.2010 21:50
Kontaktovat uživatele:
Re: Kosmonautická fotogalerie

Příspěvek od Lakely »

Ahoj,

Byl jsme chvíli mimo, přeci jen zkouškové vrcholí, tak se to budu snažit zase dohnat. Koukal jsem na možnost jak prezentovat fotky z rajčete na FB. Nezbývá než to dělat formou odkazů přímo na stránky, nic jiného, jako přímé propojení s FB rajče nenabízí. Takže mohu ke každému článku na FB přiložit i související galerii, to mi rozhodně nedělá žádný problém a považuji to, za dobrý nápad :)
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke

Odpovědět

Zpět na „Připomínky a návrhy“