Horní obrázky

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Horní obrázky

Příspěvek od Dugi »

Vážení uživatelé našeho diskusního fóra,
pravděpodobně jste si povšimli změn, které se udály v horním obrázku. Jednak se v něm objevilo naše nové logo a kromě toho prošly obměnou samotné obrázky. Až doposud se totiž „protáčely“ pouze tři motivy – startující raketoplán, mlhovina a tajemná planeta. Čili ze tří obrázků odpovídaly dva spíše astronomii, což není pro diskusní fórum o kosmonautice úplně ideální. :)
Ve spolupráci s Tommym jsem proto vytvořil sérii nových horních obrázků. Raketoplán zůstal zachovaný a místo dalších dvou „nekosmonautických“ motivů se na fóru budou ukazovat obrázky roveru Curiosity, teleskopu JWST, Hubbleova teleskopu, ISS a lodi Sojuz. Máme tedy šest horních obrázků, ale ani to nemusí být konečný počet. Pokud máte nějaký nápad na něco, co by mohlo být součástí horního obrázku, ozvěte se, napište nám svůj návrh. Pokud to bude v mých silách, pokusím se ho realizovat. Může to být prakticky cokoliv co je "fotogenické" raketa, sonda, kosmická loď ;)
Také bych rád slyšel Vaše názory na změnu, která proběhla, tedy, zda se Vám nové obrázky líbí, či nikoliv.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Tano
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 241
Reputace: 1
Bydliště: Ostrava
Registrován: 1.11.2009 9:31
Re: Horní obrázky

Příspěvek od Tano »

Ano je to dobrý nápad, po nějaké době změnit obrázky. Já bych se nebál tam místo malého obrázku celého teleskopu, nebo rakety, vložit pouze malou část podle které by se dal zbytek uhodnout, ale aby ten obrázek byl co největši. Třeba u toho JWST byl tam dal pouze část toho zrcadla se středem. Člověka to pak bude i bavit luštit o co se vlastně jedná :)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Horní obrázky

Příspěvek od Dugi »

Právě s JWST byl velký problém, protože pořád to vypadalo moc ošklivě, teprve až současná podoba byla uspokojivá.
Ale nápad je to určitě dobrý. Při výrobě dalších obrázků ho budu mít určitě na paměti, díky za tip. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Tommy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 817
Reputace: 4
Registrován: 23.10.2009 19:42
Re: Horní obrázky

Příspěvek od Tommy »

Já jen uvedu na pravou míru tu spolupráci - já jsem jen říkal co se mi líbí a co ne :lol:
-------------------------------------------
Obrázek
» Dobývání vesmíru na ČSFD - KLIK! «

Odpovědět

Zpět na „Připomínky a návrhy“