Aplikace Kosmonautix pro Android zařízení

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Uživatelský avatar
Thomasklv
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 13
Reputace: 0
Registrován: 21.2.2017 21:23
Kontaktovat uživatele:
Aplikace Kosmonautix pro Android zařízení

Příspěvek od Thomasklv »

Ahoj,zdravím všechny tento web/blog si pročítám už pár dní a dost mě mrzí že jsem na něj nenarazil dřív protože o kosmonautiku se zajímám už delší dobu a tady je to velice povedené.
Každopádně měl bych návrh už pár let dělám webovky a mobilní aplikace (jen na android Apple mě nebere) a napadlo mě že bych splácal mobilní aplikaci pro kosmonautix a po odsouhlasení bych ji vložil na obchod play (zdarma samozřejmě) pokud by jste nebyli proti.
Programátor PHP,Java mám rád redakční systém Wordpress a Joomlu
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Rady, tipy, návrhy

Příspěvek od Dugi »

Ahoj,
v první řadě tě moc vítáme na našem fóru a doufáme, že se ti tu bude líbit i nadále. Moc děkujeme za pochvalu i za nabídku! Musím říct, že už dříve se občas podobná myšlenka objevila, ale vždy to zkrachovalo na dvou věcech. tou první bylo, že jsme neměli nikoho, kdo by to zvládl, což by se teď asi vyřešilo :-). Ovšem druhý problém přetrvává. Nenapadá mne, co přesně by v té aplikaci mělo být? Jinými slovy jaký obsah pro aplikaci může náš web nabídnout? Jediné, co mne napadá je agregovat články z blogu, ale to umí RSS, které tam už máme.
Takže moc děkuju za nabídku, fakt si toho vážím, ale nenapadá mne smysluplný obsah takové aplikace. Pokud máš ty sám nějaký nápad, nebo kdokoliv jiný, klidně se o tom můžeme pobavit. Rozhodně nad tímhle nápadem nelámu hůl a nechávám mu otevřené dveře.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Thomasklv
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 13
Reputace: 0
Registrován: 21.2.2017 21:23
Kontaktovat uživatele:
Re: Rady, tipy, návrhy

Příspěvek od Thomasklv »

Hlavní důvody pro aplikaci mě napadají dva,první je perfektní zobrazení na mobilu přeci jen zoomování není zrovna praktické na to by se hodil právě rss (né každý si to umí nastavit sám) a druhý důvod je reklama, na obchodu play totiž není žádná Česká aplikace tohoto typu (kosmonautika) tak si myslím že by to sem přitáhlo návštěvníky.Jde mi vlastně jen o mobilní verzi webu jednoduše pro všechny.Jinak ještě jednou chválím web je pořád aktuální a to se na českém webu cení a hlavně se mi líbí český komentář k videím.
Programátor PHP,Java mám rád redakční systém Wordpress a Joomlu
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Rady, tipy, návrhy

Příspěvek od Dugi »

Ještě jednou díky za pochvalu.
Proti vzniku takové aplikace nemám vůbec nic, právě naopak. Pokud se ti do toho chce investovat čas, máš zelenou. navíc pokud tomu dobře rozumím, tak kdyby nás časem napadlo nějaké rozšíření, dalo by se to tam v budoucnu aplikovat.
Fakt díky za ochotu pomáhat a udělat něco pro druhé. :palec nahoru:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Thomasklv
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 13
Reputace: 0
Registrován: 21.2.2017 21:23
Kontaktovat uživatele:
Re: Rady, tipy, návrhy

Příspěvek od Thomasklv »

Tak díky,pokud by se nápady či rozšíření objevily nemám vůbec žádný problém je do aplikace dostat (teda pokud se nebude jednat o "hodinky s vodotryskem") čas si na to určitě najdu přeci jen máte super obsah webu který mě zajímá a co víc je na českém webu jedinečný. :palec nahoru:
Programátor PHP,Java mám rád redakční systém Wordpress a Joomlu
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Rady, tipy, návrhy

Příspěvek od Dugi »

Ještě jednou díky, pokud bys něco potřeboval, dej vědět. ;-)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Thomasklv
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 13
Reputace: 0
Registrován: 21.2.2017 21:23
Kontaktovat uživatele:
Re: Rady, tipy, návrhy

Příspěvek od Thomasklv »

Ahoj,tak aplikace je z části hotová ale potřeboval bych nějakou grafiku ve vysokém rozlišení,logo a ideálně i ikonu a pokud si chcete stáhnout první verzi (alfa) tak poprosím o gmail se kterým jste zaregistrováni v obchodě play (platí pro všechny)
Programátor PHP,Java mám rád redakční systém Wordpress a Joomlu
Uživatelský avatar
Ketivab
Správce profilu na Twitteru
Správce profilu na Twitteru
Příspěvky: 525
Reputace: 1
Bydliště: Země
Registrován: 10.11.2016 16:27
Re: Rady, tipy, návrhy

Příspěvek od Ketivab »

Já osobně bych v aplikaci ještě uvítal možnost využívání tohoto fóra, možná také ukládání článků pro offline čtení, což občas využiji v klasickém prohlížeči. Když mě časem něco napadne, tak napíšu. ;)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Rady, tipy, návrhy

Příspěvek od Dugi »

Pošlu na mail. ;-)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Thomasklv
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 13
Reputace: 0
Registrován: 21.2.2017 21:23
Kontaktovat uživatele:
Re: Rady, tipy, návrhy

Příspěvek od Thomasklv »

S fórem by problém nebyl,to je celkem drobnost ale ukládání do offline režimu půjde jen stránku po stránce nebo po zvolení v nastavení ukládat všechny navštívené stránky,nechci a ani nemůžu zasahovat do webu takže je celkem problematické pasivně přizpůsobit web pro mobilní zařízení.WP používá šablonu BlueStation která je v základu responzivní to je zajímavé ;) .

Odpovědět

Zpět na „Připomínky a návrhy“