Nové logo

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Uživatelský avatar
Lakely
Správce profilu na Facebooku
Správce profilu na Facebooku
Příspěvky: 1131
Reputace: 154
Bydliště: Plzeň
Registrován: 11.2.2010 21:50
Kontaktovat uživatele:
Re: Nové logo

Příspěvek od Lakely »

Wow, jsem oněmělý úžasem, taková pocta, toho si moc vážím :oops: Skutečně mi to moc potěšilo a děkuji, ale měl by se asi vyjádřit Dugi. Já jsme ochoten mu zaplatit aspoň náklady za doručení a výrobu, i tak to beru jako velkou poctu :) Vážně děkuji :)
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Nové logo

Příspěvek od Dugi »

Výhra náleží vítězi a ten s ní může nakládat podle své vlastní vůle. Pokud se Tommy rozhodl, že máš DVD dostat Ty, pak nemám vůbec nic proti. Až bude disk hotový (+/- polovina ledna), pošlu Ti balíček, za který nebudeš nic platit, stejně jako by za něj nic neplatil ani vítěz. Jen mi pak až to bude aktuální napiš soukromou zprávu s adresou na kterou to mám poslat. ;)
Plně souhlasím s Tommym, že si Tvoje úsilí a čas strávený propagací našeho fóra přes Facebook zaslouží nějakou odměnu. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Lakely
Správce profilu na Facebooku
Správce profilu na Facebooku
Příspěvky: 1131
Reputace: 154
Bydliště: Plzeň
Registrován: 11.2.2010 21:50
Kontaktovat uživatele:
Re: Nové logo

Příspěvek od Lakely »

V tom případě, jsme skutečně poctěn a mockrát děkuji za tuto úžasnou cenu. Jsem skutečně nadšený, že mohu být členem tohoto fóra s partou tak skvělých lidí. A i kdybych nezískal žádnou cenu, tak bych byl stejně rád :-D Skutečně si tohoto ocenění vážím. Doufám, že se mi konečně také podaří v tom FB snažení získat více členů :)

Adresu rád pošlu, někdy tedy ke konci prosince ti jí pošlu :) Skutečně děkuji.
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Nové logo

Příspěvek od Dugi »

Nemáš vůbec za co děkovat, sám jsem moc rád, že tu jsi a že nám pomáháš. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Tommy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 817
Reputace: 4
Registrován: 23.10.2009 19:42
Re: Nové logo

Příspěvek od Tommy »

Dugi píše:Nemáš vůbec za co děkovat, sám jsem moc rád, že tu jsi a že nám pomáháš. ;)
Přesně moje řeč ;) :palec nahoru:
-------------------------------------------
Obrázek
» Dobývání vesmíru na ČSFD - KLIK! «
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Loga ke stažení

Příspěvek od Dugi »

Tommy vytvořil dvě barevné variace na své vítězné logo. Pokud byste tedy chtěli někde použít naše logo, ale modrá varianta by se Vám tam nelíbila, můžete sáhnout po černé, nebo bílé variantě. Všechny tři variace mají jak průhlednou (.png) tak neprůhlednou (.jpg) variantu.
Tato loga mají hned dvě výhody - usnadní Vám práci - nemusíte nic upravovat sami, ale také 100% zachovávají kvalitu originálu. Některé programy totiž mohou zhoršit kvalitu výsledku, ale u níže uvedených log máte stoprocentní jistotu, že budou do posledního detailu odpovídat originálu. Tím Vám odpadnou starosti typu "proč to vypadá jinak, než to vypadat mělo" a navíc reklamy a upoutávky na fórum získají jednotný grafický styl (aby to nebylo, když to přeženu, každý pes, jiná ves).
Budu velice rád, když budete níže uvedená loga používat všude, kde uznáte za vhodné.

Modrá varianta s průhledným pozadím
Modrá varianta s neprůhledným pozadím
Černá varianta s průhledným pozadím
Černá varianta s neprůhledným pozadím
Bílá varianta s průhledným pozadím
Bílá varianta s neprůhledným pozadím
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Tano
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 241
Reputace: 1
Bydliště: Ostrava
Registrován: 1.11.2009 9:31
Re: Nové logo

Příspěvek od Tano »

Nevím jestli jsem si toho dříve nevšiml, ale teď se dívám, že už máme konečně logo v tom okénku kde je adresa na tyto stránky, nebo kde mám odkaz na oblíbené stránky atd. Zase to vypadá o dost lépe, než když tam byl v minulosti bílý list. :palec nahoru:
Uživatelský avatar
Tommy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 817
Reputace: 4
Registrován: 23.10.2009 19:42
Re: Nové logo

Příspěvek od Tommy »

Tano: chválím za dobrej postřeh - dneska jsem to tam dal ;)
-------------------------------------------
Obrázek
» Dobývání vesmíru na ČSFD - KLIK! «

Odpovědět

Zpět na „Připomínky a návrhy“