Soutěž o nejlepší logo - 2. kolo volby

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Zamčeno

Které logo je podle Vás nejlepší?

digiart3
3
50%
Tommy2
3
50%
 
Celkem hlasů: 6

Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Soutěž o nejlepší logo - 2. kolo volby

Příspěvek od Dugi »

Tak jsme se konečně dočkali! Je tu velké finále hlasování o budoucí logo našeho diskusního fóra! V úvodním kole bylo rozdáno celkem 17 hlasů, což znamená, že se do halsování zapojilo 6 uživatelů (každý měl k dispozici tři hlasy). Chtěl bych Vám poděkovat za hlasy, které jste udělili. Je vidět, že Vám na vítězném logu skutečně záleží. Z prvního kola, tedy z hlasování mezi 14 návrhy nakonec vzešli dva superfinalisté - digiart a Tommy. Kompletní výsledek hlasování si můžete prohlédnout na násleudjícím obrázku:



Chtěl bych poděkovat všem hlasujícím, kteří v prvním kole přidávali své hlasy, chtěl bych poděkovat také těm, jeichž návrhy na loga do dalšího kola nepostoupily. Věřte mi, že si velice váím času, který jste tvorbě log věnovali.
Digiarte a Tommy, dostlai jste se až na samotný vrchol. Stojíte před branami vítězství. Vaše návrhy zaujaly většinu hlasujících a jste tedy ve finále právem. Pokud by to bylo na mně, vyhlásil bych za vítěze oba dva návrhy. Ale to bohužel nejde. Bude muset mezi Vámi rozhodnout hlasování, které určí definitivního vítěze.
V prvním kole měl každý k dipozici tři hlasy, které mohl udělit návrhům ,které ho oslovily. Ve finále má ale každý POUZE JEDEN HLAS. Dobře proto rozvažujte, který z finalistů si zaslouží vyhrát.

POZOR! Hlasování je nevratné a vaše volba se nedá změnit! Předtím, než potvrdíte odeslání své volby si raději dvakrát zkontrolujte, zda jste skutečně označili svého favorita.
A teď už si představíme oba soutěžní návrhy, autoři jsou opět řazení podle abecedy:

Digiart3: Obrázek
Tommy2: Obrázek

Anketa poběží týden. Ukončím ji 28.11.2010 ve 23:59. Pokud budou mít oba návrhy po ukončení ankety stejný počet hlasů, rozhodnu o vítězi já. Předem ale upozorňuji, že to bude skutečně Sofiina volba.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Zamčeno

Zpět na „Připomínky a návrhy“