Reklamní bannery

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: Reklamní bannery

Příspěvek od tomas »

Skvělé. Už se těším, až si je budu moci na Expolanetách prohlédnout.
S php ti taky moc neporadím, já v nich maximálně dokážu mírně modifikovat obsah, ale nic víc. Co se týče webu tak jsem zatuhl v html. :(
PetrKK
Re: Reklamní bannery

Příspěvek od PetrKK »

tomas píše:Mám dotaz Petře, zachováš v nové verzi i upravený vzhled pro mobilní telefony ? Za tuhle funkci Tě musím pochválit, hned se mi Exoplanety líp čtou na mobilu.
Možná, že by kosmonautix.cz mohl dostat do budoucna podobnou vychytávku, viď Dugi ? Ony některé prohlížeče si s klasickým vzhledem poradí, ale třeba na Opeře mini jsou písmena jako blechy, když chceš zobrazit celý příspěvek.
Ten vzhled pro mobily vytváří jeden plugin, který je volně šířitelný pro WP. Výhodou toho je, že nový vzhled s tím nijak nesouvisí, mobilní verze by měla být pořád stejná. Nevýhodou je, že pokud by měl někdo nějaký požadavek na úpravy mobilní verze, tak s tím moc neudělám asi, do té míry moje programátorské schopnosti nesahají :) Lze upravit jen část věcí: písmo apod.
PetrKK
Re: Reklamní bannery

Příspěvek od PetrKK »

Jaký je příchod návštěvníků z exoplanet za poslední týden? Narážím na ty bannery, ale asi to moc nebude, ohledně bannerů jsem dlouhodobě skeptický.

Čekám tak 5 lidí :)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Reklamní bannery

Příspěvek od Dugi »

Jsi skeptický? Tak se něčeho pevného chytni. :)
Když se dívám do Google Analytics, tak vidím, že od 19.11., kdy jsi spustil nový design exoplanet přišlo na náš web z tohoto portálu celkem 372 návštěv. Klobouk dolů a díky moc. :palec nahoru:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
PetrKK
Re: Reklamní bannery

Příspěvek od PetrKK »

Hmmm to je nějakých 50 lidí denně, to je slušné :) I když těch odkazů na fórum je tam dost, takže je otázka, kolik z toho dělá ten banner...
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Reklamní bannery

Příspěvek od Dugi »

To je víc, než slušné. :palec nahoru:
Je pravda, že se nedá rozlišit kolik návštěvníků přišlo po kliknutí na banner, nebo na nějaký jiný (textový) odkaz. Každopádně ale moc děkuju. Jako malou odměnu za super propagaci jsem na hlavní stránku našeho fóru vrátil odkaz na Exoplanety. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
PetrKK
Re: Reklamní bannery

Příspěvek od PetrKK »

Ty bannery se občas prostřídají. Ale je fakt, že je to lukrativní místo. Kromě titulní stránky se zobrazuje ten banner u všech článků a stránek, což dohromady dnes dělá asi 880 stránek :)

Edit: vzhledem k tomu, že možnost tohoto banneru nabízím dalším dvěma spřáteleným subjektům, udělal jsem si malý výhled do statistik návštěvnosti. Za týden byl tento banner na fórum zobrazen asi 12 000x :)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Reklamní bannery

Příspěvek od Dugi »

Jasně, s tím, že se to bude měnit počítám, vždyť jsi to už na začátku avizoval.
Ta čísla jsou hodně dobrá. :palec nahoru:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
PetrKK
Re: Reklamní bannery

Příspěvek od PetrKK »

Dugiku, v čem si ten banner dělal?
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Reklamní bannery

Příspěvek od Dugi »

Přiznávám, že oslovení Dugíku je fakt perla :-D .
Jednotlivé obrázky jsem udělal v Photoshopu a pak jsem je spojil v programu Microsoft GIF Animator. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Připomínky a návrhy“