Soutěž o nejlepší logo

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Uživatelský avatar
Tommy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 817
Reputace: 4
Registrován: 23.10.2009 19:42
Re: Soutěž o nejlepší logo

Příspěvek od Tommy »

Díky, jsem rád že se to líbí... :) :oops:
-------------------------------------------
Obrázek
» Dobývání vesmíru na ČSFD - KLIK! «
Uživatelský avatar
Tano
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 241
Reputace: 1
Bydliště: Ostrava
Registrován: 1.11.2009 9:31
Re: Soutěž o nejlepší logo

Příspěvek od Tano »

No Tommýýý, první tvoje logo vypadalo teda dost slabě a teď taková profi práce? Kde se to v tobě zlomilo? :-D Opravdu povedé.
Mým favoritem na tvoření log byl Digiart, ale teď tu máme dalšího favorita :)
Tommy neváhej a do dalších log se rychle dej :)
Uživatelský avatar
Tommy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 817
Reputace: 4
Registrován: 23.10.2009 19:42
Re: Soutěž o nejlepší logo

Příspěvek od Tommy »

Díky Tano :) :oops: Kde se to zlomilo nevím, ono to hlavně záleží na nápadu... Při prvním pokusu jsem ho neměl (a taky to tak vypadalo), teď už jo :) Ale jestli mě ještě něco napadne to vážně nevím... :lol:
-------------------------------------------
Obrázek
» Dobývání vesmíru na ČSFD - KLIK! «
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Uzávěrka soutěže o nejlepší logo se blíží

Příspěvek od Dugi »

Přátelé, zbývá nám poslední týden na posílání návrhů na logo našeho fóra. Návrhy budou přijímány do půlnoci mezi 14. a 15. listopadem. Pokud máte ještě nějaký návrh, zbývá vám už jen 7 dní.
Přichází čas představit si všechny doposud přihlášené návrhy (autory řadím dle abecedy a u autorů, kteří poslali více navrhů řadím tyto dle času zveřejnění):

Digiart:
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek

Dugi:
Obrázek Obrázek

Lakely:
Obrázek

Tano:
Obrázek Obrázek

Tommy:
Obrázek Obrázek

Pro tuto ukázku (aby se mi sem vešly všechny obrázky) jsem loga zmenšil na 220 pixelů na šířku. U všech log se kvlaita zhoršila jen minimálně, mrzí mne ale, že Tanovo druhé logo se zmenšením prakticky zničilo. Stačí ale kliknout na obrázek a logo se vám ukáže v originální velikosti. Navíc jsem u všech log zprůhlednil pozadí aby návrhy splňovaly jeden z požadavků uvedený na začátku, snad se autoři nezlobí. ;)
A jak bude probíhat hlasování? 15. listopadu udělám nové vlákno na fóru, kde budete mít možnost vybrat ten nejlepší návrh. V prvním kole budou ve hře všechny návrhy a každý hlasující bude mít možnost udělit hlas třem návrhům, které považuje za nejlepší. Tohle první kolo bude probíhat týden, uzávěrka ankety bude o půlnoci mezi 21. a 22. listopadem. Pokud jeden návrh získá nadpoloviční počet hlasů (více než 50%) budeme už po prvním kole znát vítěze. V opačném případě založím vlákno pro druhé kolo hlasování, kde budou už pouze dva nejúspěšnější návrhy z prvního kola. Pokud bude na druhém místě tlačenice, že by mělo více návrhů stjený počet hlasů, postoupí do druhého kola první návrh a všechny návrhy, které se dělí o druhé místo. V tomto druhém kole bude mít každý hlasující pouze jeden hlas. I toto kolo bude trvat 7 dní - vítěze tedy budeme znát nejpozději pondělí 29. listopadu. ;)
Zatím máme 13 návrhů, pokud vás ještě nějaký napadá, máte na jeho realizaci už jen týden. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
digiart
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 261
Reputace: 2
Bydliště: Na severu
Registrován: 21.9.2010 1:49
Kontaktovat uživatele:
Re: Soutěž o nejlepší logo

Příspěvek od digiart »

Jo ale co když autor bude hlasovat jen pro svá loga aby získal co nejvíce hlasů a ostatním nedá šanci? Jenom přeci nás tu není zase tolik aby se to dalo férově rozhodnout. Bude to docela zajímaví boj o výtěze :) .

Zde přikládám ještě jedno:
Obrázek

Původní velikost je zde:
http://postimage.org/image/dg4l6pdw/
Nejenže je vesmír podivnější než si myslíme, je dokonce podivnější, než si dokážeme představit.

"JOHN BURDON SANDERSON HALDANE"
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Soutěž o nejlepší logo

Příspěvek od Dugi »

digiart: tomu se bohužel technicky zabránit nedá. Myslím, že všichni jsou tu dospělí a rozumně uvažující lidé takže budou halsovat pro to nejlepší logo a ne jen pro svoje výtvory.
A za další návrh moc děkuju. I vy ostatní, pokud máte ještě nějaký nápad, neváhejte, čas se pomalu ale jistě krátí ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Tano
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 241
Reputace: 1
Bydliště: Ostrava
Registrován: 1.11.2009 9:31
Re: Soutěž o nejlepší logo

Příspěvek od Tano »

No pokud bych považoval všechny své návrhy za nejlepší, klidně bych si pro něj dal hlas v tom nevidím žadný problém. Já už 3 favority mám a jeden hlas dám možná i svému logu, ale spíš pro ten nápad, než pro to zpracování.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Soutěž o nejlepší logo

Příspěvek od Dugi »

Tano: Ano, tak jsem to myslel. Pokud si někdo myslí, že jeho návrhy jsou nejlepší ať pro ně klidně hlasuje. S tím pochopitelně souhlasím. Však jsem taky napsal, že uživatelé budou halsovat pro to nejlepší logo a ne jen pro svoje výtvory. Právě slovíčko jen je tam velmi důležité. Takže pokud se někomu bude jeho logo líbi určitě pro něj může hlasovat, to se rozumí. Spíš jsem to myslel tak, aby někdo za každou cenu neprotěžoval svoje návrhy na úkor ostatních. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
digiart
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 261
Reputace: 2
Bydliště: Na severu
Registrován: 21.9.2010 1:49
Kontaktovat uživatele:
Re: Soutěž o nejlepší logo

Příspěvek od digiart »

Já budu dávat hlasy určitě všem už jenom za účast a snahu něco vymyslet,vytvořit :palec nahoru: .
Nejenže je vesmír podivnější než si myslíme, je dokonce podivnější, než si dokážeme představit.

"JOHN BURDON SANDERSON HALDANE"
Uživatelský avatar
Tommy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 817
Reputace: 4
Registrován: 23.10.2009 19:42
Re: Soutěž o nejlepší logo

Příspěvek od Tommy »

digiart píše:Já budu dávat hlasy určitě všem už jenom za účast a snahu něco vymyslet,vytvořit :palec nahoru: .
Vzhledem k tomu, že má každý k dispozici 3 hlasy, tak ti to jaksi nevyjde :lol:

Dugi: jen tak pro zajímavost, můžu se zeptat, proč jsi zvolil zrovna 3 hlasy?
-------------------------------------------
Obrázek
» Dobývání vesmíru na ČSFD - KLIK! «

Zamčeno

Zpět na „Připomínky a návrhy“