Co se píše o našem fóru

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Co se píše o našem fóru

Příspěvek od Dugi »

V dnešním článku 2. vesmírný týden na webu astro.cz v sekci výročí píše Martin Gembec o tom, že uplynulo už 15 let od vypuštění sondy Lunar Prospector.
Do tohoto vlákna ale píšu kvůli tomu, že autor dále připomíná, že sonda zanikla řízeným nárazem do Měsíce podobně jako před pár dny družice GRAIL. A právěp oslední dvě slova jsou v článku provedena jako hypertextový odkaz, který vede na náš blog. Konkrétně na tomasův článek o misi GRAIL. :palec nahoru:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
michalkolesa
Re: Co se píše o našem fóru

Příspěvek od michalkolesa »

Chcete pochvalné promo na mém facebook profilu ?

Mám 1 500 sledujících

Co mám napsat, aby byli moderátoři spokojeni a zároveň, aby to nevypadalo že jsem to nepsal já ?
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Co se píše o našem fóru

Příspěvek od Dugi »

Já nevím Michale, ale mám dojem, že bude vždycky poznat, že to píšeš ty. :Drbe se na hlavě: (nic ve zlém)
O každé promo samozřejmě stojím, jen mám v některých případech trochu strach, aby to nebylo kontraproduktivní. :roll:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
michalkolesa
Re: Co se píše o našem fóru

Příspěvek od michalkolesa »

tak mi dejte alespoň nějaké záchytné body a věty už vymyslím.

Takové menší "promo" jsem udělal na swém webu jedné PC firmě
Webcameru Sony SNC-CH220 s pohledem na rakovické Husovo náměstí, provozuje místní firma CB Computers v.o.s., která poskytuje v Rakovníku internetové připojení svojí metropolitní stále se rozšiřující optickou (fiber) sítí CBCNET s rychlostí až 100 mbps, včetně VOIP a IPTV. Mimo město poskytuje firma WiFi připojení pro okolní obce. Kromě zajištění internetové konektivity (internetové připojení) v roli IP providera provozuje firma CB Computers v.o.s. maloobchod (Trojanova 50/II, Rakovník) s počítači, notebooky a příslušenstvím - NEPLACENÁ REKLAMA
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Co se píše o našem fóru

Příspěvek od Dugi »

Nevím, nechci ti vkládat slova do úst. Dej tam třeba něco o aktuálním zpravodajství ze všech oblastí pilotované i nepilotované kosmonautiky v češtině. :roll:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Pajos
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 211
Reputace: 3
Registrován: 1.12.2012 21:39
Re: Co se píše o našem fóru

Příspěvek od Pajos »

skus třeba zrovna tu zmínku jak Boeing udělal testy v aerodinamickem tunelu
Škoda že ve světě kde jde štěpit atom, nejdou bořit lidské předsudky. - Albert Einstein
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Co se píše o našem fóru

Příspěvek od Dugi »

Na fórum kosmo.cz dnes napsal uživatel Aleš Holub krásný příspěvek, který hodnotí náš web. Pamatujte si, že na tom máte svůj podíl vy všichni, kdo tady tvoříte obsah. :palec nahoru:

Dugi před pár dny sepsal a zveřejnil svoje desatero popularizace kosmonautiky.

http://forum.kosmonautix.cz/viewtopic.php?f=33&t=1056

Podle mne je to opravdu dobré, zajímavé a poučné čtení. Na příkladu webů kosmonautix.cz je pak vidět, že ty zásady fungují. Obdivuji rozsah a způsob, jakým kluci z kosmonautix.cz informují o kosmonautice. Jen tak dál. Přeji jim hodně elánu a výdrže i do budoucna.

http://blog.kosmonautix.cz/
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
kabelkajetu
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 23
Reputace: -4
Registrován: 5.8.2013 23:18
Re: Co se píše o našem fóru

Příspěvek od kabelkajetu »

Forum je fine, ale jen mě znervoznujě ta chyba v banerku Dugiho.
Jako špageták ve vesmíru, to je totálně do vočí byjící. :twisted:
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Co se píše o našem fóru

Příspěvek od Dugi »

Není to žádná chyba, Luca Parmitano je oficiálním astronautem ESA a tudíž je dobře, že je na ISS. Je to skvělá příležitost pro celou evropskou kosmonautiku jak se ukázat světu. Mnoho Evropanů do kosmu nelétá.

Do očí bijící jsou spíš tvoje hrubky. Znova ti opakuju - než začneš urážet ostatní, zameť si před vlastním prahem!
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
kabelkajetu
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 23
Reputace: -4
Registrován: 5.8.2013 23:18
Re: Co se píše o našem fóru

Příspěvek od kabelkajetu »

Neexistují "Evropani", ale Finové, Němci a podobně... tenhleten eu normalizovanej term nesnáším. :hlavou proti zdi

Odpovědět

Zpět na „Připomínky a návrhy“