Co se píše o našem fóru

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Výměna odkazů s exoplanety.cz

Příspěvek od Dugi »

Jak někteří už možná víte (a kdo ne, tak se to teď dozvíte :) ), náš uživatel PetrKubala je administrátorem známého českého webu exoplanety.cz, který se, jak už název napovídá, zaměřuje na novinky z objevování planet ležících mimo Sluneční soustavu.
Po dnešním krátkém rozhovoru jsme se shodli na vzájemné výměně odkazů na našich webech. Na exoplanetách najdete odkaz na naše fórum v sekci Doporučujeme v pravém sloupci. Na našem fóru proto přibyl odkaz na exoplanety.cz, který najdete na hlavní stránce pod FB oknem.
Tímto bych chtěl Petru Kubalovi poděkovat za pomoc při propagaci a za vstřícnost a rychlost při realizaci odkazu. A navíc tohle není jediná forma spolupráce, na které jsme se dnes dohodli. Již brzo se dozvíte více. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Co se píše o našem fóru

Příspěvek od Dugi »

Mám velkou radost, že informace obsažené na našem fóru jsou návštěvníkům užitečné. Dnes jsem zjistil, že informace o misi STS-135 posloužily jako zdroj pro článek na webu plzeňské hvězdárny. Článek navíc převzalo i astro.cz a odkaz je tedy i na tomto portálu.
Autorům článku tímto děkuji za uvedení zdroje a odkaz na naše fórum.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Co se píše o našem fóru

Příspěvek od Dugi »

Moc děkuju. Je vidět, že nastartovaná spolupráce funguje jak má. Jsem skutečně rád, že naše fórum našlo partnerský web, jakým jsou právě exoplanety.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Článek na exoplanetách

Příspěvek od Dugi »

Jak asi víte, dnes se od našeho fóra oddělil PetrKubala. Ani jedna strana v sobě ale nemá žádnou hořkost vůči té druhé. Já budu neustále linkovat na zajímavé články, které se objeví na exoplanetách a Petr nám právě udělal fantastickou reklamu. Na svůj velmi hojně navštěvovaný web exoplanety.cz napsal článek, ve kterém lidem doporučuje naše fórum. Píše v něm jak o obsahu našeho fóra, tak i o výhodách, které mají registrovaní členové.
Zmiňuje se také o Vesmírných výzvách. Mimořádnou radost mi udělala hlavně věta: "Podobných projektů je na světě jen několik a tento český se jim v rámci svých možností vyrovná." V článku jsou odkazy na naše fórum, u Vesmírných výzev zase vedou linky na výpis dílu na našem fóru a také na Stream.cz.
Pokud uvážím, jak navštěvovaným webem exoplanety jsou, potom má pro nás tento článek doslova a do písmene hodnotu zlata. Chtěl bych touto cestou Petrovi moc poděkovat za tuhle fantastickou reklamu.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Soyuz
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 15
Reputace: 0
Registrován: 27.8.2011 17:30
Re: Co se píše o našem fóru

Příspěvek od Soyuz »

tak to se mu teeda divím že to napsal taký článek kdž ho tu moderátor nazval magorem a další diskutér ho obvinil s toho že tu chodí pod jinými přezdívkami :lol:
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Co se píše o našem fóru

Příspěvek od Dugi »

Abychom byli korektní, tak výraz "magor" použil poprvé sám Petr ve svém včerejším příspěvku v 17:07. ;)
Co se Johnnyho příspěvku týče, tak sám určitě dobře víš, že ho neobvinil z toho, že sem chodí pod jinými identitami. Jen řekl, že je to možné. A to je rozdíl. :) A hlavně - myslím si, že to Johnny celé myslel jen v nadsázce, zkrátka jen tak, mezi řečí, jako legraci.
Každopádně Petrovi za ten článek moc děkuju. Je to určitě jeho zásluha, že se na našem fóru zaregistrovali noví lidé. :palec nahoru:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: Co se píše o našem fóru

Příspěvek od tomas »

I když tento odkaz patří spíše do sekce ISS/Expedice 28, přesto jsem ho dal sem. Je to článek na VTM, který napsal Petr Kubala. Opět neopomněl odkazovat na Dugiho Vesmírné výzvy, čímž opět udělal velkou reklamu tomuto fóru. Článek rozhodně doporučuju. Pěkně rozebral momentální situaci ISS a raket Sojuz s odkazem na historické souvislosti.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Co se píše o našem fóru

Příspěvek od Dugi »

tomasi, díky za tuhle informaci. Moc mě potěšila. Tenhle článek mi nějak unikl,takže jsem rád žes ho sem dal. ;)
A Petrovi patří za tuhle super reklamu velký dík. :palec nahoru:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Soyuz
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 15
Reputace: 0
Registrován: 27.8.2011 17:30
Re: Co se píše o našem fóru

Příspěvek od Soyuz »

ten člověk musí být bud blázen nebo to dělat srcem když uvážím co tu o něm moderátor napsal a z čeho ho podezíral no jestli ono škození foru vypadá takto. jen škoda že se za to ten dotyčný neomluvil
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Co se píše o našem fóru

Příspěvek od Dugi »

Vítám tě,
toho, že Petr do článku na VTM napsal zmínku o Vesmírných výzvách si pochopitelně vážím a jsem za to rád. A ohledně toho zbytku - jak jsem už několikrát napsal - Petr přece nemá žádný důvod škodit našemu fóru, tato moje slova jen potvrdil jeho článek na VTM, kde se k nám zachoval moc hezky. :) A pokud máš na mysli tu jednu krátkou větičku, která se jednou objevila v onom inkriminovaném vlákně, tak znovu opakuju, že podle mého názoru to byla určitě jen nadsázka. Tipuju, že autor chtěl jen odlehčit poměrně tíživou atmosféru a tak tam nepsal něco na odlehčenou. Opravdu si myslím, že to nebylo myšleno nijak zle, nebo útočně. Prostě to mělo sloužit k zasmání. A k tomu omlouvání - tohle je hodně specifický případ a já si nemyslím, že se v něm dá říct nějaké jasné stanovisko - autor se musí omluvit, nebo autor se nemusí omlouvat. Je to na posouzení každého z nás. Já osobně se kloním spíše k druhé možnosti, protože jak už jsem napsal - byla (podle mého názoru) to jen forma ironie na odlehčení situace.

P.S. A myslím si, že Petr rozhodně blázen není. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Připomínky a návrhy“