Avatary

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Avatary

Příspěvek od Dugi »

Ahoj všichni,
napadlo mě, že tady moc lidí nepoužívá avatary. Zamyslel jsem se nad tím s Tommym a došli jsme k názoru, že jsem možná v adminsitraci nastavil příliš přísné limity, co se velikosti obrázků týče. Rozhodl jsem se tedy tyto limity navýšit aby vám už nic nestálo v cestě přiřadit ke svému profilu váš obrázek. Pokud by někomu připadaly limity pořád příliš těsné, neváhejte se ozvat, můžu je znovu zvýšit.
Avatar nahrajete docela snadno. Stačí kliknout na Panel nastavení - Uživatelský panel - Profil - Avatar a tam si už vyberete libovolný obrázek z vašeho pevného disku, který následně uploadujete na server. A pak už se můžete těšit ze svého avataru.
Pokud byste měli nějaké dotazy, či připomínky, neváhejte se ozvat ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Tano
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 241
Reputace: 1
Bydliště: Ostrava
Registrován: 1.11.2009 9:31
Re: Avatary

Příspěvek od Tano »

Test obrázku, test obrázku. Avatar úspěšně nahrán :-)
Musím ale přiznat, že mě k tomu donutil, až obrázek Lakelyho, nechtěl jsem být poslední bez obrázku :-)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Avatary

Příspěvek od Dugi »

Tano: Vybral sis moc pěkný avatar, jen co je pravda ;) :tlesk:
Mám fakt velkou radost, že mají všichni 4 nejaktivnější uživatelé svoje avatary. Hned je ten pohled na fórum veselejší. :palec nahoru:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Tommy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 817
Reputace: 4
Registrován: 23.10.2009 19:42
Re: Avatary

Příspěvek od Tommy »

Tano: jak píše Dugi, vybral sis moc pěknej :palec nahoru: Všichni máte hodně pěkný.... Já se za ten svůj skoro začínám stydět :-D
-------------------------------------------
Obrázek
» Dobývání vesmíru na ČSFD - KLIK! «
Uživatelský avatar
Tano
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 241
Reputace: 1
Bydliště: Ostrava
Registrován: 1.11.2009 9:31
Re: Avatary

Příspěvek od Tano »

Ó děkuji za pochvalu, taky mi to dalo práci, než jsem tady ten obrázek dostal.
Nejdříve jsem včera musel narychlo odletět do USA, nafotit několik fotek raketoplánu a pak tu nejlepší jsem tady dal. Ani nevíte, co mě dalo za úsilí, přemluvit chlapíky z NASA, aby pro mě udělali jeden testovací start. :)
No hlavně, že ta cesta nebyla zbytečná a obrázek se vám líbí ;) :-D

Tommy, ty jsis avatar zřídil ještě v době, kdy byla možnost tu mít pouze malilinkaté rozlišení obrázku, tak si tu dej tu stejnou fotku v lepším rozlišení a uvidíš, jaká to tu bude zase pecka :-) V tom malém rozlišení, jsem stejně nepoznal o jakého kosmonauta se to vlastně jedná :-D (vtip :) )
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Avatary

Příspěvek od Dugi »

Hlavně jak tak koukám tak se ti podařilo cestovat i do minulosti. :-D
Bílý nátěr externí nádrže se používal jenom v prvních dvou misích STS-1 a STS-2 v roce 1981 :-D ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Tommy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 817
Reputace: 4
Registrován: 23.10.2009 19:42
Re: Avatary

Příspěvek od Tommy »

Tano: dobrej vtip :-D Ještě uvidím, když bych narazil na něco zajímavýho tak si ho změním... ;)

A Dugi má recht, hodil jsem to ze zvědavosti do googlu a opravdu to bude STS-1, jak příhodné :palec nahoru:
-------------------------------------------
Obrázek
» Dobývání vesmíru na ČSFD - KLIK! «
Uživatelský avatar
stavos
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 40
Reputace: 0
Registrován: 1.11.2009 10:52
Re: Avatary

Příspěvek od stavos »

Tak už jsem se k vám přidal :) Sice mi to trvalo a za to se vám omlouvat. Chtěl jsem tu dát legendárni vychod dvojhvězdy při pohledu na mangrateu což se mi nepovedlo najít a neměl jsem čas tam osobně zaletěl a vyfotit to pro tento učel jako někdo... :palec nahoru: Jinak vám všem musím pochválit vaše avatary máte je vážně pěkné ;)
„Existuje teorie, která tvrdí, že kdyby jednou někdo přišel na to, k čemu vesmír je a proč tu je, vesmír by okamžitě zmizel a jeho místo by zaujalo něco ještě mnohem bizarnějšího a nevysvětlitelnějšího. Existuje jiná teorie, která tvrdí, že už se to stalo.“
Uživatelský avatar
Tano
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 241
Reputace: 1
Bydliště: Ostrava
Registrován: 1.11.2009 9:31
Re: Avatary

Příspěvek od Tano »

:lol: Prý jako někdo .... :-D Stavosi a tvůj avatar, to je východ slunce, nebo dopad komety ? :)

Jo jo s novými avatary to tu bude takové veselejší (jak psal Dugi) a přehlednější.

Máme tu dokonce nového člena Givilovea, takže se to tady pěkně rozrůstá a to je dobře :palec nahoru:
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Avatary

Příspěvek od Dugi »

Stavos: moc pěkný avatar, vážně je to teď radost podívat se na fórum ;)

tano: Givilove je bohužel na 99% robot. Zatím jsem ho nesmazal (kdyby to byl náhodou člověk). Jakmile ale pošle první spam tak poletí jako namydlený blesk.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Připomínky a návrhy“