Avatary

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Uživatelský avatar
Lakely
Správce profilu na Facebooku
Správce profilu na Facebooku
Příspěvky: 1130
Reputace: 153
Bydliště: Plzeň
Registrován: 11.2.2010 21:50
Kontaktovat uživatele:
Re: Avatary

Příspěvek od Lakely »

Já už to také nemohu vydržet a musím vám pochválit vaše Avatary:D Sice můj bude asi co do vytvoření nejstarší, přeci jen mise soyuz-Apollo(1975) byla zřejmě dříve než ta tvář na Marsu a STS-1(1981)... Omlouvám se, studium historie mě leze na mozek:D

Rozhodně souhlasím, že takto s avatary je to tady mnohem krásnější:) A přeji ať toto fórum má stále více aktivních členů-rád sem chodím se dozvídat nové infromace. Moc vaší práci fandím. ;)
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke
Uživatelský avatar
stavos
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 40
Reputace: 0
Registrován: 1.11.2009 10:52
Re: Avatary

Příspěvek od stavos »

Nj někdo se hold má ...... :-D :P chtěl jsem tu dát východ dvojhvězdy ale nenašel jsem nic :-D bohužel tak jsem tu dal prozatím až bude íce času pohledám něco více tématického.. ;) Chtěl jsem se hlavně zařadit do skupiny co ho už má ;)
Dugi: Jo jo to máš uplnou pravdu že je to tu hnedka hezčí a veselejší a ještě tu nalákat pár lidi se zájmem o toto téma a bylo by to ještě lepší :-) PS. snad se to časem povede :palec nahoru:
„Existuje teorie, která tvrdí, že kdyby jednou někdo přišel na to, k čemu vesmír je a proč tu je, vesmír by okamžitě zmizel a jeho místo by zaujalo něco ještě mnohem bizarnějšího a nevysvětlitelnějšího. Existuje jiná teorie, která tvrdí, že už se to stalo.“
Uživatelský avatar
digiart
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 261
Reputace: 2
Bydliště: Na severu
Registrován: 21.9.2010 1:49
Kontaktovat uživatele:
Re: Avatary

Příspěvek od digiart »

Tak jsem si vytvořil a změnil avatar aby alespoň trochu souvisel s tím to fórem :palec nahoru: pozadí jsem ukradl z fotky kosmonauta Lindseye no obličej to je moje maličkost :oops: snad se bude líbit.
Nejenže je vesmír podivnější než si myslíme, je dokonce podivnější, než si dokážeme představit.

"JOHN BURDON SANDERSON HALDANE"
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Avatary

Příspěvek od Dugi »

Tak tomuhle říkám skutečně originální a nápaditý avatar! :palec nahoru:
Moc dobrá práce :tlesk:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
digiart
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 261
Reputace: 2
Bydliště: Na severu
Registrován: 21.9.2010 1:49
Kontaktovat uživatele:
Re: Avatary

Příspěvek od digiart »

Díky,díky jsem moc rád že se líbí :tlesk: .
Nejenže je vesmír podivnější než si myslíme, je dokonce podivnější, než si dokážeme představit.

"JOHN BURDON SANDERSON HALDANE"

Odpovědět

Zpět na „Připomínky a návrhy“