Provoz fóra

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Odpovědět
hulvath
Re: Provoz fóra

Příspěvek od hulvath »

Nevim o tom ze bych si kdy delal srandu z neci skody nebo ujmy. Jako to delas ted ty. Dalo by se pochopit treba ze jsou nejake technicke potize pro prechodu na novy server, no ale pak buuu... Cili napsat treba ze ted to nelze resit, ze to prijde na radu za nekolik dni, apod. Svet by se nezritil. Ale kdyz ani buuu ani muuu, tak ma clovek pravem pocit nespravedlivosti a nekorektnosti.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Provoz fóra

Příspěvek od Dugi »

Prostě jsem na to zapomněl. Ta antihodnost tě v ničem neomezovala, takže stačilo naspat jen normální příspěvek a ne tu rozjíždět podobnou scénu.

P.S. To, že se ti vrátila klasická hodnost rozhodně neznamená, že jsi v bezpečí. Každému uživateli zůstávají za antihodnosti škraloupy, ke kterým je při posuzování prohřešků vždy přihlíženo.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
hulvath
Re: Provoz fóra

Příspěvek od hulvath »

Dugi píše:Prostě jsem na to zapomněl. ... rozjizdet scenu...
Fajn, dojem jaky mam z tonu tve odpovedi vyjadrim tzv. alegorii, jak to delaji basnici, tentokrat si pomohu vtipem : Syn prijde za tatou, ze potrebuje penize na novy disk. Tatinek : "A co kouzelne slovicko ?" Syn : K..va, dneska je vsecko zaheslovane ! :D Kazdy se mylime a zapominame, to je lidske, ale ta kouzelna slovicka misto podrazdeni, delaji mezi lidma dobrotu... K te me "scene" : Ja mimochodem napsal adminovi jednu jedinou strucnou vetu na pripominku, to jsem snad mohl ba dokonce mel. To onen "proklate vtipny" kolega citil potrebu vec okomentovat, tak jsem mu proste nezustal nic dluzen.
Uživatelský avatar
Navi
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 437
Reputace: 38
Registrován: 20.7.2013 18:45
Re: Provoz fóra

Příspěvek od Navi »

Dugiho mírně podrážděná reakce se dá pochopit. Prostě jsi všeobecně "mírně" otravný uživatel. Tak se pak nediv, že se ti to vrací a každý se tu k tobě nechová v rukavičkách :krčící rameny:
hulvath
Re: Provoz fóra

Příspěvek od hulvath »

Navi píše:Tak se pak nediv, že se ti to vrací a každý se tu k tobě nechová v rukavičkách :krčící rameny:
No jo, ale to je jako v tom starem vtipu ktery konci "ale my nelyncujeme cernochy" :) Kdo uci druhe jak maji zit (psat), musi byt nejdrive sam vzorem korektnosti, jinak to postrada ten "moralni naboj", ze... Ale bude lepsi tuto debatu uz nechat, ne ?
MilanSpace
VIP uživatel
VIP uživatel
Příspěvky: 639
Reputace: 269
Bydliště: Pardubice
Registrován: 2.9.2010 19:12
Kontaktovat uživatele:
Re: Provoz fóra

Příspěvek od MilanSpace »

Pořád mě nefunguje automatické přihlašování.
Je to můj problém, nebo ještě není tato závada odstraněna?
-------------------
Milan H.
www.halousek.eu
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Provoz fóra

Příspěvek od Dugi »

Zatím nebyla odstraněna.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
CarlJARx
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 412
Reputace: 389
Registrován: 8.5.2017 12:32
Re: Provoz fóra

Příspěvek od CarlJARx »

Nejen, že jsou problémy s přihlašováním o čemž se ví, ale já mám problém i se zobrazením videa v příspěvcích - nevidím je, je tam prázdný prostor.
:krčící rameny:
Uživatelský avatar
Wopat
Kosmonaut
Kosmonaut
Příspěvky: 4729
Reputace: 642
Bydliště: Sluneční soustava
Registrován: 8.8.2012 19:37
Re: Provoz fóra

Příspěvek od Wopat »

CarlJARx píše:Nejen, že jsou problémy s přihlašováním o čemž se ví, ale já mám problém i se zobrazením videa v příspěvcích - nevidím je, je tam prázdný prostor.
:krčící rameny:
taky tak :(
The difficult we do immediately. The impossible takes a little longer.
Uživatelský avatar
Lakely
Správce profilu na Facebooku
Správce profilu na Facebooku
Příspěvky: 1130
Reputace: 153
Bydliště: Plzeň
Registrován: 11.2.2010 21:50
Kontaktovat uživatele:
Re: Provoz fóra

Příspěvek od Lakely »

To si musíte povolit v prohlížeči. Po přenesení na nový server mají prohlížeče potřebu zakazovat videa jako obsah navíc. Koukněte někam do oblasti url řádky.
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke

Odpovědět

Zpět na „Připomínky a návrhy“