Setkání 2013

Všechny informace o setkávání členů našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: Setkání 2013

Příspěvek od tomas »

Ahoj vítám tě na fóru. Budeme samozřejmě rádi, když se taneš dalším účastníkem Setkání.
V Jihlavě budeme ubytovaní v Penzionu Atlet.

Předpokládám, že tedy budeš chtít zajistit ubytování od pátku až do neděle? Dej mi prosím vědět co nejdříve, abych mohl upravit rezervaci ubytovacích míst. Přinejhorším by to šlo vyřešit přistýlkou, ale lepší bude, když vyměníme pokoj za větší. I kvůli ceně.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání 2013

Příspěvek od Dugi »

Reaguju trochu se zpožděním, za což se omlouvám. :oops:

Taky bych tě chtěl přivítat u nás na fóru, mám velkou radost, že se u nás zaregistroval nový uživatel a doufám, že se ti tu bude líbit.
Pokud bys přijel na sraz, určitě tě všichni rádi uvidíme. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
VitezslavSkorpik
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 234
Reputace: 136
Bydliště: Praha
Registrován: 30.4.2013 2:38
Re: Setkání 2013

Příspěvek od VitezslavSkorpik »

Ahoj. Děkuji za přivítání, také mám radost, že jsem se konečně odhodlal se registrovat. Líbit se mi tady bude určitě ;) :)

Ano, ubytování by se mi hodilo jak z pátku na sobotu, tak ze soboty na neděli :) Jihlavu vůbec neznám, vždy tudy jen projíždím, takže jsem rád, že se tam trochu porozhlédnu.
Organizátor přednáškového cyklu Pátečníci, fyzik, astronom, skeptik, horolezec a turista.

Richard P. Feynman: "První pravidlo vědy zní, že nesmíte oklamat sami sebe. A oklamat sebe je nejsnazší."
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: Setkání 2013

Příspěvek od tomas »

Dobrá, zítra to přeobjednám v penzionu. Co se týče dopravy, předpokládám, že asi využiješ autobus. Dej sem prosím vědět, v kolik bych asi přijel. S Dugim byste si pak dali na sebe kontakt., nejspíš asi přes soukromou zprávu (ty se ti otevřou, když klikneš na druhý odkaz vlevo zcela nahoře - "X nových zpráv")
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání 2013

Příspěvek od Dugi »

Já stejně asi 14 dní před srazem pošlu VŠEM přihlášeným soukromou zprávu s kontaktem na sebe, abyste mi mohli dát operativně vědět, že třeba přijedete se zpožděním. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: Setkání 2013

Příspěvek od tomas »

Tak máme 4-lůžkový a 3-lůžkový pokoj. Ten druhý 4-lůžkový už volný není, ale bude se to řešit přistýlkou,což by měla být další normální postel, takže by spaní mělo být pohodlné.
Uživatelský avatar
VitezslavSkorpik
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 234
Reputace: 136
Bydliště: Praha
Registrován: 30.4.2013 2:38
Re: Setkání 2013

Příspěvek od VitezslavSkorpik »

Ano, použuji autobus. V kolik přijedu ještě nevím jistě, nicméně tak do 5 možná 6 odpoledne asi budu muset být v Praze, takže reálně svůj příjezd vidím mezi 19 a 20 hodinou. Nicméně, samozřejmě se to může ještě zmenit.
Organizátor přednáškového cyklu Pátečníci, fyzik, astronom, skeptik, horolezec a turista.

Richard P. Feynman: "První pravidlo vědy zní, že nesmíte oklamat sami sebe. A oklamat sebe je nejsnazší."
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání 2013

Příspěvek od Dugi »

Super, takhle večer by měl přijet i vlak s kluky ze západních Čech. :palec nahoru:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání 2013

Příspěvek od Dugi »

Tak kluci, naše setkání proběhne už příští víkend. Strašně moc se na vás všechny těším. A chtěl bych Vás poprosit, abyste sem napsali kdy, jak a kam přijedete. Potřeboval bych si udělat alespoň rámcový harmonogram. Pište třeba ve stylu:

Přijedu vlakem na nádraží Jihlava hlavní nádraží podle plánu v 16:30. Nebo: Přijedu autobusem na autobusové nádraží asi v 17:15. Nebo přijedu autem přímo k penzionu Atlet, dorazit bych měl kolem šesté večer.

Budu mít k dispozici auto, takže vás všechny, kdo přijedete vlakem, nebo autobusem budu moct odvézt z nádraží přímo k penzionu. I to je jeden z důvodů, proč potřebuju vědět kdy a kam přijedete.
Hodil by se ještě jeden člověk s autem, abysme třeba večer mohli vyjet za Jihlavu a koukat na nebe. Což mi připomíná - kluci, jestli máte doma nějaké dalekohledy, vezměte je s sebou, bude to super. :palec nahoru:

P.S. Vy, kdo přijedete vlakem, vystupujte na nádraží Jihlava hlavní nádraží, protože stanice Jihlava město momentálně prochází úpravami a nedá se u ní zaparkovat.

P.P.S. Dneska pošlu všem uživatelům, kteří avizovali, že by přijeli, soukromou zprávu, ve které uvedu svůj mobilní telefon, abyste se mi mohli případně ozvat, pokud by se něco nenadále na cestě změnilo.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3946
Reputace: 375
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: Setkání 2013

Příspěvek od vai777 »

Já bych přijel v pátek autem přímo k Atletu, myslím, že bych tam mohl být mezi šestou a sedmou. Pokud tam můj šarkán dojede, bude samozřejmě k dispozici celý víkend ;)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong

Odpovědět

Zpět na „Setkání“