Setkání 2013

Všechny informace o setkávání členů našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání 2013

Příspěvek od Dugi »

Pokud by se podařilo dostat ten plakát na nástěnku do knihovny, bylo by to určitě super! :palec nahoru:

Mám velkou radost, že se srazu zúčastníš. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
pobotom
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 36
Reputace: 0
Bydliště: Chrudim
Registrován: 4.4.2012 21:29
Re: Setkání 2013

Příspěvek od pobotom »

Ahoj, hlásím se taky na možnost přespání při setkání...Obě noci. Díky. Snad mi do toho "nevleze" můj novej vedoucí. Nevím, co můžu čekat...Každý den....
Naposledy upravil(a) pobotom dne 25.4.2013 14:15, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání 2013

Příspěvek od Dugi »

Super, jsem moc rád, že přijedeš. :palec nahoru:
Tím pádem je lůžko na obě noci potřeba pro tyhle uživatele:

Dugi
greene
indian
lakely
vai777
tomas
pobotom

Srazu se zúčastní, ale ubytování nepotřebují:

Tommy
Premet229

Pan Přibyl zatím neví, jestli bude potřebovat lůžko na obě noci, nebo jen na přespání ze soboty na neděli. Každopádně rýsuje se moc pěkná účast. Strašně se na vás všechny těším. :palec nahoru:

P.S. Už jen necelý měsíc :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: Setkání 2013

Příspěvek od tomas »

No tak ještě, že jsme zamluvili o jedno místo víc. 8-) V sobotu dáme přistýlku a bude to OK.
Uživatelský avatar
Greene
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 219
Reputace: 1
Bydliště: Jihlava
Registrován: 22.12.2011 22:52
Kontaktovat uživatele:
Re: Setkání 2013

Příspěvek od Greene »

uz se taky hrozne tesim!!!!! :tlesk:
"Když jsem v kosmické lodi obletěl Zemi, viděl jsem, jak je naše planeta krásná. Lidé, chraňme a rozmnožujme tuto krásu, ale neničme ji!"Jurij Gagarin
pobotom
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 36
Reputace: 0
Bydliště: Chrudim
Registrován: 4.4.2012 21:29
Re: Setkání 2013

Příspěvek od pobotom »

Začíná se mi to lehce komplikovat, ale pokud vše zůstane, jak je teď, tak bych možná dorazil pátek v noci nebo až v sobotu dopoledne. Asi máme v pátek finále ve futsalu a to až od 20hod večer. Jen fandím, ale je to srdeční záležitost už 6 let = 5 titulů a jdeme si pro další (Máme jich 8). Koukal jsem, že přednáška pana Přibyla by měla být až v sobotu...Konec zápasu bývá tak + - 21-45hod a mám to něco přes 80km. Byl bych tam tak ve 23 - 23:30 hod autem nebo bych to nechal až na tu sobotu. Zítra se dozvím termíny s větší jistotou.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání 2013

Příspěvek od Dugi »

Dobře, pobotome. Pokud budeš mít zájem, můžeš přijet klidně i v noci. Když dáš vědět dopředu, s čím máme počítat, tak to bude nejlepší, protože t budeme moct zohlednit při rezervaci pokojů.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
pobotom
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 36
Reputace: 0
Bydliště: Chrudim
Registrován: 4.4.2012 21:29
Re: Setkání 2013

Příspěvek od pobotom »

Začíná se mi to v práci nějak zamotávat, možná skončí kolegyně a nevím, jak dlouho tam budu případně dělat sám. Co se týká zápasů, tak mi zůstal jen problém s tím pátkem 17. večer, jestli dojedu nebo přijedu v sobotu. Do kdy přesně potřebujete vědět jak to budu mít s ubytováním?
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání 2013

Příspěvek od Dugi »

Ubytování je zamluvené, takže nás nic netlačí. V extrémním případě bude stačit když dáš vědět v pátek 17. května ráno. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
VitezslavSkorpik
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 226
Reputace: 125
Bydliště: Praha
Registrován: 30.4.2013 2:38
Re: Setkání 2013

Příspěvek od VitezslavSkorpik »

Zdravím vás přátelé. Dovolte, abych se krátce představil. Mé jméno je jak jste už asi poznali Vítězslav Škorpík. Je mi 22, pocházím ze Znojma ale žiji už několik let v Praze. Mýmy největšími zájmy jsou fyzika, astronomie a kosmonautika, vlastně všechno co nějak souvisí s vesmírem :-) O existenci tohoto fora jsem věděl, ale až včera jsem se registroval.
Moc rád bych přijel 17. - 19. května na setkání v Jihlavě. Termín mi dokonale vyhovuje. 17. května mi končí semestr v Praze a nemusím se hned nutně učit na zkoušky :-) Jihlava je pro mne z Prahy samozřejmě výborně dostupná. A velmi mne láká přednáška pana Přibyla. Takže někdy navečer v pátek bych mohl přijet. Jen nevím zda je to možné, určitě se domlouváte hodně dopředu a už počítáte s nějakým počtem účastníků a teď je poměrně málo času do toho termínu. Ale pokud by to bylo jen trošku možné, tak velmi rád přijedu :-)
skeptik, horolezec, astronom

Richard P. Feynman: "První pravidlo vědy zní, že nesmíte oklamat sami sebe. A oklamat sebe je nejsnazší."

Odpovědět

Zpět na „Setkání“