Setkání 2013

Všechny informace o setkávání členů našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání 2013

Příspěvek od Dugi »

To jsi psal už jednou...
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání 2013

Příspěvek od Dugi »

Tímhle příspěvkem bych rád uzavřel letošní setkání. Stejně jako vloni jsem s jeho průběhem velice spokojený. Až na drobné komplikace (ať už zaviněné, nebo nezaviněné) probíhal sraz hladce a za tu skvělou atmosféru bych chtěl všem moc poděkovat.


Fotka z prvního dne setkání
Zleva: Tommy - indian22 - tomas - Dugi - Greene - Lakely

Bylo to super setkat se a hezky v klidu si popovídat o věcech, které nás baví. Sraz byl jako minule klidný a přitom jsme se nenudili - měli jsme celovíkendový program, jehož vrcholem byla přednáška Tomáše Přibyla.
Na tomhle místě bych chtěl poděkovat všem, kdo se srazu zúčastnili. Abych na nikoho nezapomněl a abych byl politicky korektní, poděkuji účastníkům pod abecedy.

Dugi
Greene
indian22
Lakely
pobotom
tomas
TomasPribyl
Tommy

Myslím, že se druhý ročník našeho setkání vydařil a že si z Jihlavy odvážíte nejen vzpomínky, ale díky Tomáši Přibylovi i hmatatelnou památku, za kterou mimochodem velice děkujeme. Oproti loňskému roku jsme mohli být maximálně spokojení s ubytováním - na dveře nám neklepali rozzuření dělníci ze Slovenska, kteří se chtěl vyspat, takže jsme mohli nerušeně debatovat až do tří hodin v noci. Doufá, že jste dorazili všichni v pořádku domů, aby sraz nebyl poznamenán ve svém konci nějakou nepříjemností. Zatím je to možná předčasné, ale troufám si tvrdit, že tohle setkání nebylo poslední a příští rok bych jej velice rád uspořádal znovu.


Fotka ze druhého dne setkání.
Horní řada zleva: Dugi - TomasPribyl
3. řada zleva: tomas - Tommy
2. řada zleva: Lakely - pobotom
Spodní řada zleva: Greene - indian22

P.S. I když tomu nemůžu uvěřit, tak během víkendu jsem po Jihlavě najezdil 66 kilometrů. :lol:

P.P.S. Vy, kdo se těšíte na fotky, případně videa - kluci na srazu fotili, takže během týdne se snímky objeví na internetu - budu zde o tom informovat. Přednáška Tomáše Přibyla je natočená, rád bych jí zpracoval co nejdřív - zase se o jejím zveřejnění dozvíte zde.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Tommy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 817
Reputace: 4
Registrován: 23.10.2009 19:42
Re: Setkání 2013

Příspěvek od Tommy »

Souhlasím s Dugim - díky za skvělé setkání :palec nahoru: Lituju, že jsem vás dnes ráno nezastihl před odjezdem abych se s váma mohl rozloučit, takže tak činím aspoň touto cestou - díky všem, kdo se srazu zúčastnili, rád jsem opět viděl ty, se kterými jsem se potkal již na předchozím prvním srazu a rád jsem se seznámil s novými tvářemi. Při děkování pochopitelně nelze zapomenout ani na pana Přibyla - díky za velmi poutavou přednášku, za zajímavé informace "ze zákulisí" a samozřejmě i za Dugim zmíněný suvenýr!

Suma sumárum sraz se opravdu vydařil - páteční noční procházka městem, výlet mimo město s malým dobrodružstvím, sobotní přednáška a astronomické pozorování, to vše se skvělou partou - opravdu je na co vzpomínat ;)

Byl to tedy opravdu fajn sraz a už teď se těším na příští :palec nahoru:
-------------------------------------------
Obrázek
» Dobývání vesmíru na ČSFD - KLIK! «
michalkolesa
Re: Setkání 2013

Příspěvek od michalkolesa »

myslíte toho pana Přibyla co je občas na ČT24 ?
Uživatelský avatar
Tommy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 817
Reputace: 4
Registrován: 23.10.2009 19:42
Re: Setkání 2013

Příspěvek od Tommy »

michalkolesa píše:myslíte toho pana Přibyla co je občas na ČT24 ?
Ano
-------------------------------------------
Obrázek
» Dobývání vesmíru na ČSFD - KLIK! «
Uživatelský avatar
Greene
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 219
Reputace: 1
Bydliště: Jihlava
Registrován: 22.12.2011 22:52
Kontaktovat uživatele:
Re: Setkání 2013

Příspěvek od Greene »

Musim rict, ze to bylo super! Dugimu a ostatním klukům moc dekuju za usporadani teto skvele akce a prijemnou atmosferu, Jihlavske astronomicke spolecnosti za super pozorovani a, samozrejme, panu Pribylovi za prednasku a velice originalni darek! Uz se tesim na pristi rok!
Diky moc, kluci! :tlesk: :tlesk: :tlesk: :palec nahoru:
"Když jsem v kosmické lodi obletěl Zemi, viděl jsem, jak je naše planeta krásná. Lidé, chraňme a rozmnožujme tuto krásu, ale neničme ji!"Jurij Gagarin
pobotom
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 36
Reputace: 0
Bydliště: Chrudim
Registrován: 4.4.2012 21:29
Re: Setkání 2013

Příspěvek od pobotom »

Díky všem za možnost se zúčastnit a užít si s Vámi parádní víkend. Mám super zážitky a jak píšete i dárek od T. P.
indian22
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 958
Reputace: 3
Bydliště: Sušice
Registrován: 7.10.2011 10:25
Re: Setkání 2013

Příspěvek od indian22 »

Taky všem, hlavně Dugimu, děkuju za setkání (zase se mám rok na co těšit), P. Příbylovi děkuji za originální dárek. Pohodovou atmosféru jsem si opravdu velice užíval, stejně jako možnost si popovídat s podobně naladěnými lidmi.

Nejsvětlejší okamžiky letošního srazu byly, přednáška p. Přibyla a pozorování na bráně.

Cesta minimálně do Horažďovic probíhala normálně, dokonce nás na víkend minula i výluka, zprávy od Horažďovic dál už jasu pouze na Lakelym.
Uživatelský avatar
Wopat
Kosmonaut
Kosmonaut
Příspěvky: 4729
Reputace: 643
Bydliště: Sluneční soustava
Registrován: 8.8.2012 19:37
Re: Setkání 2013

Příspěvek od Wopat »

Tak ale!!! Všichni tady děkujete za originální dárek, ale nikdo se nepochlubí, o co vlastně jde. Tak ven s tím, jsem hrozně zvědavý :lol:
The difficult we do immediately. The impossible takes a little longer.
Uživatelský avatar
Samo1995
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1425
Reputace: 5
Registrován: 12.10.2012 22:42
Re: Setkání 2013

Příspěvek od Samo1995 »

Wopat píše:Tak ale!!! Všichni tady děkujete za originální dárek, ale nikdo se nepochlubí, o co vlastně jde. Tak ven s tím, jsem hrozně zvědavý :lol:
isto sa dohodli že to nepovedia...

Ale pripájam sa. Von s tým!!! Čo je to???

Odpovědět

Zpět na „Setkání“