Setkání přes Skype

Všechny informace o setkávání členů našeho fóra
Odpovědět
PetrK
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od PetrK »

baranka píše: Také se na pana Michala těším a vlastně i pro to, že při skypekonferencích je pohoda a stačí jen poslouchat, tak jestli je pohodář tak sem zapadne. Tedy těším, pokud mě nevypeče připojení na net. :)

To jste měl napsat rovnou, že na rozdíl ode mě :Takhle tedy ne:
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od Dugi »

Nebuď takhle vztahovačný, prosím. To přece nikdo neřekl. Je na každém, zda na konferenci přijde, nebo ne. My bychom tě tam rádi viděli. A určitě tomu tak bude i do budoucna. Co jste si s Michalem Václavíkem udělali, nebo neudělali nehodlám řešit - to si vyřešte mezi sebou, to já řešit nebudu.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
PetrK
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od PetrK »

Víš co? Jdi do prdele...
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3946
Reputace: 375
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od vai777 »

PetrK píše:Víš co? Jdi do prdele...
Nevím, co je mezi M.Václavíkem a Tebou, nicméně myslím, že alespoň elementární slušnost by bylo dobré tady zachovávat. Pokus se přes to přenést, takhle mi to přijde jako obyčejné trollování. Rád bych se mýlil.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
Uživatelský avatar
chobolatom
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 822
Reputace: 2
Registrován: 12.2.2012 15:37
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od chobolatom »

Omlouvám se, že jsem včera ze skypekonference vypadnul. (nevím, jestli jste si toho všimli, když se dělal jenom jedno velké ucho :-D ) Včera k nám přišla bouřka a celou noc nešel proud. Dost mě to mrzí. Těšil jsem se, že si poslechnu něakou tu debatu a zjistím, jak vůbec konference vypadá a jak to tam chodí. Tu necelou hodinku jsem si užil a přístě snad také něco řeknu. :lol:
Uživatelský avatar
baranka
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 962
Reputace: 2
Bydliště: Znojmo
Registrován: 28.8.2011 12:42
Kontaktovat uživatele:
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od baranka »

chobolatom píše:Omlouvám se, že jsem včera ze skypekonference vypadnul. (nevím, jestli jste si toho všimli, když se dělal jenom jedno velké ucho :-D ) Včera k nám přišla bouřka a celou noc nešel proud. Dost mě to mrzí. Těšil jsem se, že si poslechnu něakou tu debatu a zjistím, jak vůbec konference vypadá a jak to tam chodí. Tu necelou hodinku jsem si užil a přístě snad také něco řeknu. :lol:
Jj, i poslouchání má svůj půvab a parádní je i účast odborníků s kterýma by člověk z provinčního města normálně asi nepřišel do styku, ať už to byl Petr, nebo pan Přibyl a nakonec i nyní pan Václavík. :)
indian22
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 958
Reputace: 3
Bydliště: Sušice
Registrován: 7.10.2011 10:25
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od indian22 »

Já jsem si náhodou všiml, že si vypad (tuším, že dugi to dokonce komentoval). Budu rád když se někdo na konferenci rozmluví, mě by zase slušelo víc poslouchat. :-)
Uživatelský avatar
baranka
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 962
Reputace: 2
Bydliště: Znojmo
Registrován: 28.8.2011 12:42
Kontaktovat uživatele:
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od baranka »

Kdepak, poslouchání mám zamluvené já :)
indian22
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 958
Reputace: 3
Bydliště: Sušice
Registrován: 7.10.2011 10:25
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od indian22 »

To: PetrK

Původně jsem nechtěl vůbec reagovat, právě proto, že také nevím, co se stalo mezi Tebou a M. Václavíkem. Nicméně zrovna tak jsem za alespoň elementární slušnost. Zatím tady nikdo nikomu nenadával, vůbec se na tomto fóru osobní útoky nenosí, což je na internetu (zvláště na tom českém) smutně vzácná věc.
Stejně jako Tomas tady rád uvidím kteréhokoliv odborníka - mezi které počítám i Tebe - a ani nedovedu říct, jak moc si vážím toho, že moderní technologie mi takováto setkání umožňují. Pokud na fórum nechceš chodit, v pořádku, nikdo nikoho nenutí.
Jenže to pomalu začíná vypadat, že se stavíš na zadní pokaždé, když se objeví nějaká další známá osobnost z oboru. Byl bych velice rád, kdybych se pletl, ale je to jedna z možností, jak lze Tvoje chování interpretovat.
Vsimonka prostě přivedl dalšího odborníka, nic víc - nic míň. Pokud spolu máte osobní spory, tak na veřejné fórum nepatří. Pokud má kdokoliv konkrétní, věcné připomínky k jeho odborné činnosti, sem s nimi, všechno lze prodiskutovat.
PetrK
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od PetrK »

Hele. Já tu psát nechtěl, tak nevím, proč se do toho sereš a očekáváš mou odpověď. Nemám problém s odborníky a to ani s těmi, kteří si na ně hraji. Já sám odborník nejsem, spíše bych se přirovnal k novináři. Ale to je jedno. Já s dotyčným problém nemám, asi 5,6 let se o něj nezajímám, jako že jsem se o něj nezajímal pořádně nikdy. Což se ale nedá říct o něm. Když udělám jen výčet toho hlavního, tak napadání z jeho strany začalo v době, kdy jsem byl na IAN, o své knize jsem se dozvěděl, že je k ničemu, kupovat by si ji lidi neměli a je založena jen na hezkých obrázcích (řekl v době, kdy ji jak sám přiznal ani neviděl), pak jsem se dozvěděl, že o mě na akcíchích i FB šíří, že jsem homosexuál apod. věci. Nedávno se zase zapojil do kampaně, která směřovala proti reklamě exoplanet na FB a platil jsem si ji sám. Jako bonus bych ještě doplnil příhodu, kdy o mě rozesílal pomluvy emailem prakticky všem lidem, které znal - od astronomických společností po hvězdárny. Jestli je to nějaká závist nebo co, nevím. Mě je ten člověk u zadnice. Jako konkurenta či co ho nevidím, jak taky? Exoplanety nepopularizuje a kosmonautiku už také ne, nějaké 3,4 roky jsem od něj článek neviděl. Konference se ale společně s ním účastnit nikdy nebudu, je mi z něj špatně a fakt bych se asi poblil z jeho naparování, kdy on je teda ten odborník, že,...

Být na místě vsimonky, tak když vidím, že kvůli mému hostovi jeden člověk odejde, tak toho hosta nezvu. Mám pocit, že to bylo naplánováno. Co udělal kdy Václavík pro tohle fórum? Nic, stejně jako celému kosmo.cz a Kosmo klubu je tohle fórum ukradené.

Takže tak, teď jdu koukat na F1, za tímhle fórem jsem udělal tlustou čáru. Považuji to za vyštvání z konference i fóra. Dali jste přednost Václavikovi, tak si ho sežerte, hlavně mě s tím už prosím neotravujte. Díky

Odpovědět

Zpět na „Setkání“