Setkání

Všechny informace o setkávání členů našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání

Příspěvek od Dugi »

Na to, kolik ti je let nikdo nebude koukat. Hlavní je chuť dorazit. Nemusíš se bát, že bysme si na nejmladšího nějak troufali. Rovní jsme i na fóru, rovní si budeme i při osobním setkání.
Taťka byl jen příklad. Může to být kdokoliv z rodiny, komu rodiče věří. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Urax
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 25
Reputace: 0
Registrován: 20.12.2011 19:26
Kontaktovat uživatele:
Re: Setkání

Příspěvek od Urax »

.. :) zní to hezky no.. :D tak popřemejšlím.. :)
Uživatelský avatar
Greene
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 219
Reputace: 1
Bydliště: Jihlava
Registrován: 22.12.2011 22:52
Kontaktovat uživatele:
Re: Setkání

Příspěvek od Greene »

Ahoj,
zní to pěkně,ikdyž mi je pohých 12 let. A moje výhoda je,že jsem z Jihlavy.
"Když jsem v kosmické lodi obletěl Zemi, viděl jsem, jak je naše planeta krásná. Lidé, chraňme a rozmnožujme tuto krásu, ale neničme ji!"Jurij Gagarin
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání

Příspěvek od Dugi »

Ahoj, super!
V první řadě tě vítám na našem fóru! Jsem rád, že jsme našli dalšího uživatele. Vzhledem k věku asi bude ideální tykání, co? :)
Budeme moc rádi, když na sraz dorazíš. Jak jsem už psal - věk nehraje roli. Hlavní je chuť :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Greene
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 219
Reputace: 1
Bydliště: Jihlava
Registrován: 22.12.2011 22:52
Kontaktovat uživatele:
Re: Setkání

Příspěvek od Greene »

Samozřejmě,to je jasné,že tykání. A děkuji za uvidítání :)
"Když jsem v kosmické lodi obletěl Zemi, viděl jsem, jak je naše planeta krásná. Lidé, chraňme a rozmnožujme tuto krásu, ale neničme ji!"Jurij Gagarin
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání

Příspěvek od Dugi »

Vážení a milí,
aby to nevypadalo, že se okolo organizace setkání nic neděje, přináším pár novinek.

1) Pozorování bude! Dohodl jsem se Jihlavskou astronomickou společností a výsledkem je, že pro nás udělají mimořádné pozorování noční oblohy. To se uskuteční z jihlavské Brány Matky Boží a bude bezplatné!

2) Ladíme detaily ohledně zajištění přednášky pana Tomáše Přibyla. Prozatím to vypadá, že nejprve dohodneme přednášku na pevný termín a pak na tento termín svoláme setkání. Bylo by špatné, abychom nejprve určili termín setkání a pak bychom při organizaci zjistili, že jsou všechny prostory zamluvené. Lepší tedy bude nejprve zajistit přednášku a pak na zajištěný termín svolat setkání.

3) Ve spolupráci s tomasem jsme začali (prozatím jen nezávazně a zběžně) řešit ubytování na srazu. Viděl bych to tak, že vybereme dvě levnější ubytování a dvě ne dražší, ale ... řekněme vybavenější. Pátou možností by bylo nocování pod stany, ale tuto možnost bych (stejně jako tomas) neviděl zrovna rád. :) Pak bych vyzval soukromou zprávou všechny přihlášené, aby napsali, které ubytování preferují a ve vítězném podniku bych zajistil ubytování.

Takže jak sami vidíte, sraz se začíná zhmotňovat a nabývat prvních reálných obrysů. Pokud uvažujete o své účasti, neváhejte, čím víc nás přijede, tím bude sraz lepší. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání

Příspěvek od Dugi »

Dnes jsem absolvoval jednání se zástupci Jihlavské astronomické společnosti, kde jsme se bavili o zajištění přednášky pana Tomáše Přibyla na našem setkání. Výsledek je takový, že zástupci JAS se pokusí zajistit prostory (možná vyjde místní Muzeum, kde by nemusel být problém s placením pronájmu). Zároveň jsme řešili i finanční otázku celého setkání. Nechci zde uvádět žádná konkrétní čísla, jednání zatím nejsou uzavřená, ale na rovinu říkám, že cena vypadá velmi slušně. Pokud uvážíme, že pan Přibyl pojede z Brna do Jihlavy a zase zpátky, mohla by si osobnost jeho formátu říct i o víc.
Navíc bychom po přednášce pana Přibyla v rámci slušnosti pozvali na společnou večeři, na níž bychom se samozřejmě také mohli bavit o kosmonautice. Řeknu vám, že možnost povečeřet s takovým člověkem se hned tak nenaskytne a já sám se toho už nemůžu dočkat.
Je tu ale jedna drobnost - uvedl jsem sice, že suma za přednášku (+ večeři) není velká, ale sám ji hradit zrovna nechci. Proto bych chtěl znát váš názor, jestli byste souhlasili s tím, že bychom na místě srazu rozpočítali náklady mezi účastníky setkání a z vybraných peněz pokryli tyto náklady. Mimochodem - kupeckými počty dojdeme k tomu, že čím víc lidí se našeho srazu zúčastní, tím míň bude každý z nás platit. ;)
Prosím tedy o vyjádření tomase, Tommyho, Lakelyho, indiana22, Uraxe a Greena.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: Setkání

Příspěvek od tomas »

Jsem pro všemi deseti.
Uživatelský avatar
Lakely
Správce profilu na Facebooku
Správce profilu na Facebooku
Příspěvky: 1130
Reputace: 153
Bydliště: Plzeň
Registrován: 11.2.2010 21:50
Kontaktovat uživatele:
Re: Setkání

Příspěvek od Lakely »

Konečně jsem se taky dostal k odpovědi. Vidím, že vše je již skoro kompletně zorganizované, udělal jste kus práce. Co se týká posledního Dugiho příspěvku, určitě jsme pro rozdělení částky mezi nás. To, že se povedlo pana Přibyla zajistit je skvělá věc, tohle je přeci drobnost. :)
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání

Příspěvek od Dugi »

Jednání znovu pokročila. Pan Přibyl navrhuje přednášku uskutečnit 28. dubna. Navrhuji tedy uskutečnit naše setkání od 27. do 29. dubna.
Během dneška obešlu soukromou zprávou všechny přihlášené a vyzvu je k vyjádření, zda s termínem nemají problém. :) Ledy se pohnuly. 8-)

DŮLEŽITÉ!!! Pořád ještě není seznam účastníků uzavřený. Pokud chcete na dubnové setkání přijet, klidně se přihlašte. Budeme rádi, když nás bude nakonec na setkání co nejvíc. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Setkání“