Osmé oficiální setkání - rok 2019

Všechny informace o setkávání členů našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Osmé oficiální setkání - rok 2019

Příspěvek od Dugi »

Teď si asi říkáte, co má tohle vlákno znamenat. Vždyť zatím pokaždé se vlákno věnované srazu zakládalo cca. v lednu a lidé pak ze čtyř nabízených termínů vybírali ten, který se jim hodí nejvíc. Po rozhovorech s několika lidmi (především Milan Halousek a tomas) jsem dospěl k názoru, že tento systém není ideální. Rozhodl jsem se tedy, že sraz v roce 2019 proběhne trochu jinak. Už nyní, jen pár desítek minut po ukončení sedmého setkání oznamuji to, co jsem při právě skončeném srazu oznámil účastníkům. Osmé oficiální setkání členů našeho fóra se uskuteční přesně rok po tom současném, tedy:

14. - 16. června 2019

V čem je nový systém lepší? Díky tomu, že znáte termín srazu rok dopředu, máte dostatek času na to si zajistit na daný víkend volno. Je tak k dispozici větší manévrovací prostor, než když se termín oznámí jen pár měsíců před srazem. Zároveň se vyhneme problematickému výběru termínu, kdy se nedá vyjít vstříc všem, protože termín, který vyhovuje všem neexistuje a člověk vždy musí složitě rozhodovat a ví, že někoho zklame.
Na právě skončeném srazu se probírala i možnost přesunout konání srazů mimo Jihlavu, případně do jiného penzionu. Dohodli jsme se, že srazy budou i nadále probíhat v penzionu Dena, ovšem není vyloučeno, že se kromě hlavního srazu v polovině června do budoucna nedočkáme nějakých dalších setkání.
Co bude náplní osmého setkání? Pokud nepřijde žádná mimořádná nabídka, rád bych uskutečnil výlet, který jsem poprvé plánoval na setkání v roce 2017 a sice exkurzi do jaderné elektrárny Dukovany. Jelikož známe termín srazu už teď, mělo by být zajištění exkurze bez problémů. Samozřejmě bychom v pátek večer zase vyrazili na pozorování (mám tip na novou lokalitu s temnější oblohou) a na sobotu bych zase zkusil domluvit pozorování velkým teleskopem s Jihlavskou astronomickou společností.
Nově založené vlákno je Vám tedy k dispozici a dejte vědět, zda byste měli (zatím jen nezávazný) zájem o účast. Případně napište, co říkáte na novou metodu plánování termínu srazu.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
MilanSpace
VIP uživatel
VIP uživatel
Příspěvky: 639
Reputace: 269
Bydliště: Pardubice
Registrován: 2.9.2010 19:12
Kontaktovat uživatele:
Re: Osmé oficiální setkání - rok 2019

Příspěvek od MilanSpace »

Dugi píše:Osmé oficiální setkání členů našeho fóra se uskuteční:14. - 16. června 2019
Bezva, už mám poznačeno v diáři :-)
-------------------
Milan H.
www.halousek.eu
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Osmé oficiální setkání - rok 2019

Příspěvek od Dugi »

Super, těším se moc!
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3943
Reputace: 368
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: Osmé oficiální setkání - rok 2019

Příspěvek od vai777 »

Paráda, už teď se těším! ;)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
ptpc
Zkušený kosmonaut
Zkušený kosmonaut
Příspěvky: 6263
Reputace: 1533
Registrován: 17.9.2015 20:36
Re: Osmé oficiální setkání - rok 2019

Příspěvek od ptpc »

Dugi píše:Osmé oficiální setkání členů našeho fóra se uskuteční:14. - 16. června 2019
Takže sa tiež nezáväzne hlásim... :)
jregent
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 277
Reputace: 18
Bydliště: Bystřice pH
Registrován: 13.6.2014 16:48
Re: Osmé oficiální setkání - rok 2019

Příspěvek od jregent »

Take mam v diari a nezavazne se hlasim :)
Uživatelský avatar
tonda
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 413
Reputace: 218
Bydliště: Světlá n.S.
Registrován: 5.9.2012 8:00
Re: Osmé oficiální setkání - rok 2019

Příspěvek od tonda »

Já se samozřejmě také hlásím a už se těším!!Skoro bych chtěl napsat závazně,ale příroda je mocná čarodějka!(někdy NEmocná čarodějNICE!) :-D
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Osmé oficiální setkání - rok 2019

Příspěvek od Dugi »

Super pánové, to zní skvěle!
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: Osmé oficiální setkání - rok 2019

Příspěvek od tomas »

Díky, hned jsem to dal do diáře
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Osmé oficiální setkání - rok 2019

Příspěvek od Dugi »

Super!
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Setkání“