Sedmé oficiální setkání - rok 2018

Všechny informace o setkávání členů našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vaclavik
VIP uživatel
VIP uživatel
Příspěvky: 3258
Reputace: 4014
Registrován: 9.1.2013 16:26
Kontaktovat uživatele:
Re: Sedmé oficiální setkání - rok 2018

Příspěvek od Vaclavik »

Dugi píše:V sobotu jedeme do Brna, ale ještě se dohodneme, kdo všechno přijede autem a nějak to rozdělíme.
Ohledně karty - nevím to jistě, ale myslím, že to jde. Přinejhorším najdeme bankomat, abys mohl vybrat.
Njn, škoda (z mého pohledu) té soboty v Brně.
Uživatelský avatar
Pospíšil
Velezkušený znalec kosmonautiky
Velezkušený znalec kosmonautiky
Příspěvky: 10800
Reputace: 10176
Bydliště: Pardubice
Registrován: 22.7.2012 19:00
Re: Sedmé oficiální setkání - rok 2018

Příspěvek od Pospíšil »

Dugi píše:V sobotu jedeme do Brna, ale ještě se dohodneme, kdo všechno přijede autem a nějak to rozdělíme.
Ahoj, v kolik hodin NET počítáte přistání u bran BVV? Asi bych dorazil s rodinkou z Pardubic.
---


"Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand." Neil Armstrong
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Sedmé oficiální setkání - rok 2018

Příspěvek od Dugi »

Michal: Bohužel, snad příště.

Mirek: Z Jihlavy vyjedeme nejdřív v devět, spíše před desátou. Hodinka na cestu, takže na místě budeme mezi desátou a jedenáctou.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3943
Reputace: 368
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: Sedmé oficiální setkání - rok 2018

Příspěvek od vai777 »

Já a ptpc plánujeme approach and landing někdy mezi 17. a 18. hodinou (samozřejmě záleží na naprosto nevyzpytatelné D1).
Do mojí babušky fabušky se vlezou krom řidiče ještě 3-4 osoby, takže s Brnem nebude problém - když tak někdo pojede ve druhé třídě - mám kombíka, takže v kufru by mohlo být i vcelku pohodlně... :lol:
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
Uživatelský avatar
PepaSFI
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 28
Reputace: 0
Bydliště: Vysočina
Registrován: 3.3.2016 19:54
Re: Sedmé oficiální setkání - rok 2018

Příspěvek od PepaSFI »

já dorazím v sobotu asi přímo do Brniska. Ledaže byste měli některé vozidlo nevytížené a chtělo se vám sjet po cestě z D1 do VelMeziříčí a někde mě tam uchvátit. Ale to se případně spojíme v sobotu ráno.
Uživatelský avatar
MaG
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1898
Reputace: 734
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Registrován: 2.8.2012 22:10
Kontaktovat uživatele:
Re: Sedmé oficiální setkání - rok 2018

Příspěvek od MaG »

Já jedu klasicky Jablonec Jičín Poděbrady Kolín Jihlava, takže budu rád za příjezd v 18h. Auto není vhodné na dálnici, nikdo mu nechce koupit známku, nové ještě nemám :-)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Sedmé oficiální setkání - rok 2018

Příspěvek od Dugi »

Super, na všechny se už moc těším!
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Pospíšil
Velezkušený znalec kosmonautiky
Velezkušený znalec kosmonautiky
Příspěvky: 10800
Reputace: 10176
Bydliště: Pardubice
Registrován: 22.7.2012 19:00
Re: Sedmé oficiální setkání - rok 2018

Příspěvek od Pospíšil »

Dugi píše:Z Jihlavy vyjedeme nejdřív v devět, spíše před desátou. Hodinka na cestu, takže na místě budeme mezi desátou a jedenáctou.
Přijel jsem v 11, prošel to za hoďku a půl a nějak jsme se nepotkali.
Zato jsem tam u Luny 16 náhodou natrefil na jednoho kosmonauta, jak ho zpovídají mladí novináři či co. :)


---


"Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand." Neil Armstrong
Uživatelský avatar
PepaSFI
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 28
Reputace: 0
Bydliště: Vysočina
Registrován: 3.3.2016 19:54
Re: Sedmé oficiální setkání - rok 2018

Příspěvek od PepaSFI »

tak to je škoda, chtělo to kontakt na telefon. Já přijel dřív, takže jsem si prošel tu republiku vedle v pavilonu A a zbytek výpravy dorazil s mírným zpožděním. A protože se skoro u všeho hezky diskutovalo, vydrželi jsme tam i se svačinkou skoro do půl páté.

Bylo to pěkný, snad jen nasvícení některých exponátů mohlo být lepší. Můj oblíbený Lunochod docela překvapil jak je velký. Ikdyž ho znám z fotek a z popisů, člověk si tu velikost uvědomí až takhle "naživo". Vpodstatě by v tom mohl sedět chlap a šlapat do pedálů. Z některých atrakcí by se někomu nemuselo udělat dobře, konkrétně maketa Miru, gyroskop a ceny suvenýrů. A chtěl jsem tričko s Lajkou a oni neměli žádnou lidskou velikost.

Takže zas někdy příště nashledanou!
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Sedmé oficiální setkání - rok 2018

Příspěvek od Dugi »

Moc nás mrzí, že jsme Tě nepotkali. Přesně, jak píše Pepa. Přijeli jsme trochu po jedenácté. Do expozice jsme šli až kolem 11:20 a procházeli jsme ji opravdu dlouho. Snad to klapne příště. Jinak expozice je to opravdu pěkná.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Setkání“