Šesté oficiální setkání - rok 2017

Všechny informace o setkávání členů našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
TomasPribyl
VIP uživatel
VIP uživatel
Příspěvky: 155
Reputace: 10
Registrován: 23.5.2012 21:40
Re: Šesté oficiální setkání - rok 2017

Příspěvek od TomasPribyl »

Dotaz k programu: ty vodní rakety si lze přivézt i vlastní, nebo bude možné střílet pouze certifikované?
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Šesté oficiální setkání - rok 2017

Příspěvek od Dugi »

Myslím, že aktivitě se meze klást nebudou. :tlesk:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
DanHeřt
Zkušený vesmírný badatel
Zkušený vesmírný badatel
Příspěvky: 726
Reputace: 1
Registrován: 19.12.2015 1:38
Re: Šesté oficiální setkání - rok 2017

Příspěvek od DanHeřt »

Tak na poslední chvíli se mi víkend uvolnil, takže se budu moci také zúčastnit. Přijedu v sobotu ráno, abych stihnul i muzeum a počítám, že bych zpátky jel večer nebo v noci, podle toho jak dopadne pozorování dalekohledem.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
"I reject your reality and substitute my"
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Šesté oficiální setkání - rok 2017

Příspěvek od Dugi »

Skvělá zpráva, moc se těšíme! :palec nahoru: :tlesk:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
MaG
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1898
Reputace: 734
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Registrován: 2.8.2012 22:10
Kontaktovat uživatele:
Re: Šesté oficiální setkání - rok 2017

Příspěvek od MaG »

Tomáši Přibyle: Velmi rádi si prohlédneme profesionální kousky. To co plánuji já je opravdu jen bohapusté hraní si s většími i menšími lahvemi, jednu na vzduch a jednu opravdu mini jako překvapení. Většinou to asi znáte...

Ad mé přípravy: jak jsem říkal, zkomplikovala mi to nemoc, to znamená, že jsem nestihl po škole posbírat prázdné lahve od Coca Coly, ty jsou, jak víte, pevnější, než třeba od minerálky. Mám ještě asi dvě, které využívám obvykle jako lihové rakety, takže je mohu poskytnout i na vodní raketu, ale uvítal bych, kdyby někdo mohl pomoci lahve sehnat. I s mojí raketou mám tři lahve určitě a stačilo by sehnat jen dvě, nebo že by si někdo prostě velkou Colu koupil. Iniciativě se meze nekladou.

Dnes jsem objel tři pneuservisy a uspěl jsem až v našem největším, kde jsem sehnal poslední čtyři bezdušové ventilky TR415. Ty mohu poskytnout k odkoupení na místě za 25 Kč a tím pádem byste si raketu i mohli někdo odvézt. Víc materiálu prostě nebudu mít. Pokud jde o líh nebo ocet či sodu, to teprv nakoupím a myslím, že jde o korunové položky i s ohledem na cenu cesty autem :-) Takže to neřešte, spíš budu rád, když si budete chtít chvíli hrát.

Pokud máte nějaké nápady jak pomoct, nebo vlastní rakety, klidně přivezte.

Těším se na viděnou.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Šesté oficiální setkání - rok 2017

Příspěvek od Dugi »

Skvělé, Martine!
Jen bych požádal všechny zájemce, zda by mohli napsat, kdy a jak (dopravní prostředek) plánují dorazit, abych měl přehled. ;-)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
MaG
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1898
Reputace: 734
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Registrován: 2.8.2012 22:10
Kontaktovat uživatele:
Re: Šesté oficiální setkání - rok 2017

Příspěvek od MaG »

Díky, bude fajn, kdy zároveň napíšete, kdo může přivézt prázdné lahve. Colu nepiju :(

Jinak já přijedu autem, jedu na trase Jablonec, Poděbrady a plánuju přijet mezi 17 a 18 hod.
Uživatelský avatar
TomasPribyl
VIP uživatel
VIP uživatel
Příspěvky: 155
Reputace: 10
Registrován: 23.5.2012 21:40
Re: Šesté oficiální setkání - rok 2017

Příspěvek od TomasPribyl »

MaG píše:Tomáši Přibyle: Velmi rádi si prohlédneme profesionální kousky. To co plánuji já je opravdu jen bohapusté hraní si s většími i menšími lahvemi, jednu na vzduch a jednu opravdu mini jako překvapení. Většinou to asi znáte...

...

Pokud máte nějaké nápady jak pomoct, nebo vlastní rakety, klidně přivezte.
Ehm... No... Já se neptal na "profesonální kousky"... Jak bych to tak řekl... Nejmladší členové rodiny se ptali, jestli si můžou upižlat vlastní rakety... Takže tyto "profesionální kousky" budou tak na úrovni V-2: nebezpečnější pro ty, kdo je odpalují, než pro ty, na které směrují.

Každopádně díky za odpověď! Děti už řežou plast a prsty...
Uživatelský avatar
TomasPribyl
VIP uživatel
VIP uživatel
Příspěvky: 155
Reputace: 10
Registrován: 23.5.2012 21:40
Re: Šesté oficiální setkání - rok 2017

Příspěvek od TomasPribyl »

MaG píše:Díky, bude fajn, kdy zároveň napíšete, kdo může přivézt prázdné lahve. Colu nepiju :(
Colu taky ne. Kofolu bych dal. Může být?

Jinak jsem připravený se pro dobro společné věci obětovat s Braníkem, Březňákem či Radgastem. Jsou vhodné?

Pokud stačí menší nosič, tak výborné první stupně vyrábí také přímo v Jihlavě v Radničním pivovaru.
Uživatelský avatar
TomasPribyl
VIP uživatel
VIP uživatel
Příspěvky: 155
Reputace: 10
Registrován: 23.5.2012 21:40
Re: Šesté oficiální setkání - rok 2017

Příspěvek od TomasPribyl »

Dugi píše:Jen bych požádal všechny zájemce, zda by mohli napsat, kdy a jak (dopravní prostředek) plánují dorazit, abych měl přehled. ;-)
Nejspíše autem (i když ani vlak ještě není mimo hru), ale přesný čas zatím nevím. Nejdřív bych se ale ubytoval, pak asi přidal ke zbytku ansáblu.

Kdybychom se odvážili přijet vlakem: neměl by děda Drchlík v neděli dvě místenky do Brna?

Odpovědět

Zpět na „Setkání“