Čtvrté oficiální setkání - rok 2015

Všechny informace o setkávání členů našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
MaG
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1898
Reputace: 734
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Registrován: 2.8.2012 22:10
Kontaktovat uživatele:
Re: Čtvrté oficiální setkání - rok 2015

Příspěvek od MaG »

Na Kleti jsem se něco naprovázel, takže mohu s klidným svědomím říct, že domluvit návštěvu mimo hodiny a dny znamená především domluvit ji někdy přes den,m kdyby to náhodou nebyl otevírací den pro veřejnost. Rozhodně je ale vyloučena návštěva za soumraku nebo v noci. Pravda za soumraku bývala hvězdárna volná a koukání třeba na Měsíc a planety v době, kdy ještě manželé Tichý nepotřebovali fotiti planetky, to bylo ideální, ale i přes to, že se s nimi znám a techniku jsem používal, nepustili by mě k ní. Jde o miliónové záležitosti a na to se sepisuje papír.

Kdyžtak jsem k dispozici, že bych jim aspoň zavolal a domluvil, co by šlo, ale myslím, že nic nadstandardního nepůjde. S trochou štěstí by snad mohlo jít domluvit ukázat i KLENOT, který jsem ještě neviděl, tak bych to s nimi zkusil ukecat, že by nás pustili i k němu.
Uživatelský avatar
Tommy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 817
Reputace: 4
Registrován: 23.10.2009 19:42
Re: Čtvrté oficiální setkání - rok 2015

Příspěvek od Tommy »

Taky se připojuju s díky za super sraz - byl opravdu parádní :palec nahoru:
-------------------------------------------
Obrázek
» Dobývání vesmíru na ČSFD - KLIK! «
Uživatelský avatar
fretka323
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1034
Reputace: 3
Bydliště: Orlová
Registrován: 18.6.2014 20:41
Re: Čtvrté oficiální setkání - rok 2015

Příspěvek od fretka323 »

Doufám, že jste si sraz pěkně užili (jak čtu tak jo). Já ten víkend zrovna "zařídil volno a pěkné počasí", takže na chatě se celá vesnice (no dobře, 3 chatky :D ) sešla, aby viděli planety. Při té pěkné podívaně, jsem myslel zrovna na vás a říkal jsem si, jak to asi vyšlo vám.
Klidně mne oslovujte Radim.
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: Čtvrté oficiální setkání - rok 2015

Příspěvek od tomas »

Díky za pomoc. Bylo by skvělé, kdyby se ti povedlo domluvit možnost prohlédnutí Klenotu. Škoda, že jím nepůjde i pozorovat. Tak bychom mohli využít skvělé světelné podmínky na vrcholku hory pro vlastní skrovnější vybavení. To by mělo jít nebo jsou tam všude soukromé pozemky?
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3943
Reputace: 368
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: Čtvrté oficiální setkání - rok 2015

Příspěvek od vai777 »

Abych nezapomněl - ještě jedna fotečka, kterou jsem jaksi opominul narvat do složky na úschovnu:

Obrázek

Bohužel, tohle je reálná velikost fotky, ale jako dokumentace snad postačí... :-D
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
indian22
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 958
Reputace: 3
Bydliště: Sušice
Registrován: 7.10.2011 10:25
Re: Čtvrté oficiální setkání - rok 2015

Příspěvek od indian22 »

Soukromého tam nic není. Naopak tam chodí procesí do hospody, na penzion, na rozhlednu, na sjezdovku. Nahoru jede lanovka, dám odkaz na horni kletskej penzion.

http://www.klet.com/

BTW třeba výhled na Alpy z Kletě je pověstný. Viz. mé autorské foto. ;)

https://plus.google.com/photos/10261270 ... 5871943075
Uživatelský avatar
TomasPribyl
VIP uživatel
VIP uživatel
Příspěvky: 155
Reputace: 10
Registrován: 23.5.2012 21:40
Re: Čtvrté oficiální setkání - rok 2015

Příspěvek od TomasPribyl »

S dovolením se přidám ke všeobecné adoraci: díky všem za super setkání! Pochvala před nastoupenou jednotkou pak patří Dugimu za organizaci hraničící až se sebeobětováním. ..Jinak ale díky všem účastníkům za super atmosféru!

Na konferencích se říká, že nejdůležitější jsou přestávky; ne vlastní program, ten je jen záminka pro setkání. Za sebe musím říct, že víkendové setkání bylo jednou velkou přestávkou...
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Čtvrté oficiální setkání - rok 2015

Příspěvek od Dugi »

Mám radost, že se všem sraz líbil a doufám, že ani příští nikoho nezklame. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Setkání“