Trest pro Michala Kolesu

Zde se dočtete základní informace ohledně diskusního fóra kosmonautix.cz

Jste pro smazání účtu michalkolesa z našeho fóra?

Anketa končí za 6.6.2013 0:09

ANO
30
86%
NE
5
14%
 
Celkem hlasů: 35

Uživatelský avatar
Edemski
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1652
Reputace: 583
Bydliště: Ostrava
Registrován: 9.8.2012 15:58
Re: Trest pro Michala Kolesu

Příspěvek od Edemski »

Tev píše: Upřímně - co vám vadí víc: posty kolesy nebo zbytečný flame jako např. tohle? Projel jsem pár posledních kolesových příspěvků (až na skype debatu, když vám vadí na skypu tak mu prostě zamezte přístup na skype a nevylévejte si zlost na fóru) a nechápu co spustilo poslední kolo téhle šarády.
Tak za sebe řeknu asi tohle:

Je to asi tím, že jsem starší, člen Menzy, o vesmír se zajímám cca 30 let a prostě tyhle příspěvky (90%) mně na seriózním webu přijdou dost mimo. Návodů se panu Kolesovi předhodilo několik, jak má postupovat, a nic se nezměnilo, naopak začal být "agresivní" on, se svou diagnózou. To to jako tady otočíme a začneme dělat ze sebe učitele/vychovatele pro MŠ a nižší stupeň ZŠ, aby měl pan Kolesa odpovědi na své (z 90%) primitivní otázky?!? Za půl roku s tím tempem bude mít příspěvků, že bude mít hodnost "znalec vesmíru"?!? Trochu mimo, ne?
Uživatelský avatar
Pajos
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 211
Reputace: 3
Registrován: 1.12.2012 21:39
Re: Trest pro Michala Kolesu

Příspěvek od Pajos »

michalkolesa píše:Koukám, že se zatím vyjadřují jen lidi co mě nesnáší :-(

Mám pocit, že ti co by mě dokázali snést se nechtí vyjádřit, aby si u ostatních nezkazili reputaci :-(
V tom případě chci taky přispět svým názorem, a skusím to proložit trochou faktů.
1) Snažil jsem ti už vysvětlit jak se věci mají, lidi by tě tu přijali kdyby ses začal řídit tím co jsem ti napsal. Pokračuješ ve své parádě tak jaksi nečekej že se to změní.

2)Chodíš na psychiatrii čímž očividně řešíš své problémy, ... nevím jestli ti to psychiatrička řekla ale psychiatrie je léčba kde dojdeš, a řekneš bolí tě břicho? Dostaneš léky na křeče. Žaludek? Léky na žaludek atd.

Jinými slovy je ti fajn dokud je bereš, čímž jsi závislý, přestaneš--- problémy jsou zpět. Takže navíc to nic nevyřeší a ty léky díky vedlejším učinkům musíš přestat brát, a jen ty problémy zůstanou.
Navíc si egoista co má problém přiznat chybu a do nekonečna se vymlouvá na kdeco než aby přiznal chybu a v dalším příspěvku ji už neudělal :naštvaný: .

3)Navrhoval jsem ti řešení, přes SZ, ani neodepsals :naštvaný: aby ses víc informoval, takže to vypadá že chceš zůstat u sveho poholíčka psychiatrie kde loupeš jen léky, to pak nečekej že se něco změní k lepšímu :evil: proto hlasuju pro BAN :arrow: kdybys měl aspon snahu řeknu budiš
Škoda že ve světě kde jde štěpit atom, nejdou bořit lidské předsudky. - Albert Einstein
Tev
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 18
Reputace: 1
Registrován: 14.1.2013 22:26
Re: Trest pro Michala Kolesu

Příspěvek od Tev »

Edemski píše:Je to asi tím, že jsem starší, člen Menzy
Tohle vysvětluje mnohé.

(nebo jsem zase naletěl trollovi -.-)
Uživatelský avatar
Wopat
Kosmonaut
Kosmonaut
Příspěvky: 4729
Reputace: 642
Bydliště: Sluneční soustava
Registrován: 8.8.2012 19:37
Re: Trest pro Michala Kolesu

Příspěvek od Wopat »

Já se klaním Dugimu za jeho obrovskou trpělivost a taktní přístup. Jak už tady někdo napsal, Michale, jinde by se s tebou nemazlili a okamžitě bys letěl. Já jsem ti napsal celkem obsáhlou SZ s přatelskou radou, hromada místních uživatelů ti několikrát vysvětlovala, jak se zde chovat, ale u tebe se nic nezměnilo. Snad jen na chvilku. Pořád se zde oháníš svým zdravotním stavem. Ale věnuješ se strojírenství atd., máš maturitu, svůj web a další věci, které dokazují, že nejsi žádný tupoun. Tudíž bys měl pochopit, o co tady všem jde. Pokud to pochopit nedokážeš, nejspíš bude čas odejít. Jako jedinou možnost bych u tebe viděl být pouze pasivním uživatelem tohoto fóra.
The difficult we do immediately. The impossible takes a little longer.
michalkolesa
Re: Trest pro Michala Kolesu

Příspěvek od michalkolesa »

tak si už konečně někdo přečtěte můj chorobopis a nehodnoťte mě jen podle příspěvků !
Uživatelský avatar
baranka
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 962
Reputace: 2
Bydliště: Znojmo
Registrován: 28.8.2011 12:42
Kontaktovat uživatele:
Re: Trest pro Michala Kolesu

Příspěvek od baranka »

michalkolesa píše:tak si už konečně někdo přečtěte můj chorobopis a nehodnoťte mě jen podle příspěvků !
Tak už si konečně přečti pravidla fóra a když to nepomůže tak rady ostatních, které následují po Tvém dotazu ve špatném tématu.
Uživatelský avatar
Samo1995
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1425
Reputace: 5
Registrován: 12.10.2012 22:42
Re: Trest pro Michala Kolesu

Příspěvek od Samo1995 »

Ok Michal. Pozri. Nikto! Opakujem nikto ťa neodsudzuje. Si proste vyšinutý a rešpektujeme to. Ide o to, že jednoducho toto fórum je pre verejnosť a tvoje príspevky v ňom robia len chaos. Množstvo OT, hlúpe otázky, a tak ďalej. Možno si si všimol, že ak si mal normálny dotaz, tak ti všetci v pohode odpovedali. Ale takých dotazov bolo strašne málo, a jednoducho už stačilo.
A je jedno že máš poruchu osobnosti (ak ti slovo retardácia vadí). Jednoducho pravidlá sa musia dodržiavať a to platí všade. Ak by si niekoho zabil, tiež by si sa vyhováral na poruchu osobnosti? A myslíš že policajt by povedal, ó no tak prepáčte a pustil by ťa päť na slobodu aby si mohol ďalej škodiť? Asi nie čo?
To bol len taký názorný príklad, na ktorom to dúfam konečne pochopíš.
michalkolesa
Re: Trest pro Michala Kolesu

Příspěvek od michalkolesa »

Když někoho zabijete tak se často zdravotní stav zkoumá. Dugi pokud vím si žádnou lékařskou zprávu nevyžádal.
Uživatelský avatar
Samo1995
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1425
Reputace: 5
Registrován: 12.10.2012 22:42
Re: Trest pro Michala Kolesu

Příspěvek od Samo1995 »

Ak niekoho zabiiješ, tak ideš do vezenia. V prípade že si chorý stráviš zvyšok života na psychiatrii. Tak ako tak, na verejnosť sa už nedostaneš. Tzn. ban.
michalkolesa
Re: Trest pro Michala Kolesu

Příspěvek od michalkolesa »

V poslední době jsem měl dost stresů, mohlo to ovlivnit můj zdravotní stav, že mě víc hrabalo, což je důvod, kterým Vám na mě vadí ?

Odpovědět

Zpět na „Pravidla fóra a další informace“