Oživený Buran?

Novinky o projektech ruské Federální kosmické agentury
Odpovědět
Uživatelský avatar
Roman89
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 285
Reputace: 181
Registrován: 23.2.2017 2:31
Kontaktovat uživatele:
Re: Oživený Buran?

Příspěvek od Roman89 »

No čekal jsem, že ho vyhodíte oknem a on se vrátí dveřma. Borisy ty jsi nemocný člověk.
boris3
Re: Oživený Buran?

Příspěvek od boris3 »

Dugi píše:Založení nového účtu po jeho smazání? Jestli si myslíš, že takhle ten trest obejdeš, tak jsi na omylu.
dusanko, ja som ziadny zakaz obchadzat nechcel ale si vyprosujem aby tu nejaky hlupak neschopny pochopit jednoduchu vetu o mne pisal nezmysly ako si to predviedol ty. no a kedze ina moznost ako sa znovu zaregistrovat nebola no tak som sa zaregistroval, ak by si nenapisal tu kokotinu o 13:32, tak by som to nechal tak, ale takto to bez odozvy ostat nemohlo
fakt nechapem ako si mohol z tej vety vydedukovat taku kokotinu ako si napisal, to mi je fakt zahadou :)

a netrep hluposti, ze si vsimas vsetkych ale riesis len najvacsie prehresky :) lebo u teba najvacsi prehresok je ked clovek neoslavuje tvoju sektu, ale absolutne ta nechava pokojnym ked tu hlupaci ako rhronza dehonestuju ruske/sovietske vesmirne programy a spochybnuju pravdivost trvdeni oficialnych institucii, ale spochybnit(len v tvojej hlave) nieco na elonovej fan page je uz brutalny priestupok :):):) lebo ved predsa informacie clenov svedkov elonovych su nespochybnitelne :)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Oživený Buran?

Příspěvek od Dugi »

Jsi absolutně nevychovaný člověk, mluvíš jako kdybys jedl z kanálu. Ty jsi ještě po těch smazáních několika profilů nepochopil, že tě tu nechceme? Že se sem hodíš jako syreček do parfumerie? U nás diskutují slušní lidé, nikoliv nevychovaní hulváti.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Rubicius
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 55
Reputace: 1
Bydliště: Zlín
Registrován: 4.9.2017 20:48
Re: Oživený Buran?

Příspěvek od Rubicius »

Osobně mi přišlo, že Sága jménem Saljut byla a je jedním z nejoblíbenějších seriálu (sám jsem si z něj udělal ebook a četl ho už určitě 10x), a to dokonce tak moc, že se někteří z nás dokonce spikli proti autorovi, a nenápadně (mnohdy nápadně) se ho snaží poprosit o pokračování. Protože zrovinka tak, jak byl Saljut 1-7 skvělý počinek sovětské kosmonautiky, tak Mir povýšil celou tuto etapu na další úroveň. Tolik k názoru komunity na sovětskou kosmonautiku.
Pokud se jedná o Buran, tak k Buranu bych řekl, že to byl první start, který jsem v životě viděl v televizi. A dodnes na to vzpomínám a jsem hrdý, že jsem to viděl, dokonce jsem si ho celý slepil z ABC.
Uživatelský avatar
Roman89
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 285
Reputace: 181
Registrován: 23.2.2017 2:31
Kontaktovat uživatele:
Re: Oživený Buran?

Příspěvek od Roman89 »

Rubicius píše:Osobně mi přišlo, že Sága jménem Saljut byla a je jedním z nejoblíbenějších seriálu (sám jsem si z něj udělal ebook a četl ho už určitě 10x), a to dokonce tak moc, že se někteří z nás dokonce spikli proti autorovi, a nenápadně (mnohdy nápadně) se ho snaží poprosit o pokračování. Protože zrovinka tak, jak byl Saljut 1-7 skvělý počinek sovětské kosmonautiky, tak Mir povýšil celou tuto etapu na další úroveň. Tolik k názoru komunity na sovětskou kosmonautiku.
Pokud se jedná o Buran, tak k Buranu bych řekl, že to byl první start, který jsem v životě viděl v televizi. A dodnes na to vzpomínám a jsem hrdý, že jsem to viděl, dokonce jsem si ho celý slepil z ABC.
Moc hezky napsáno. Nechci tady nijak zatracovat američany v dobívání vesmíru, ale sovětská, resp. ruská kosmonautika má něco, co mě vždycky přitahovalo. Mám k nim obdiv už jen proto, že se v náročných hlavně ekonomicky slabých podmínkách dokázali prakticky z hlíny propracovat k nejdokonalejším kosmickým strojům na světě. A to se jim západ smál, že nedokážou vyrobit ani ledničku nebo kvalitní auto, natož raketu. U američanů mi vždycky vadila jejich přehnaná povrchnost a jejich domění, že jsou nejlepší a vše dokážou jen oni. Proto jsem rád, že existuje i jakási protiváha ruska. Dnes samozřejmě už taky Číny, Evropy a ostatních státu, které se podílejí na kosmonautice.
boris4
Re: Oživený Buran?

Příspěvek od boris4 »

Dugi píše:Jsi absolutně nevychovaný člověk, mluvíš jako kdybys jedl z kanálu. Ty jsi ještě po těch smazáních několika profilů nepochopil, že tě tu nechceme? Že se sem hodíš jako syreček do parfumerie? U nás diskutují slušní lidé, nikoliv nevychovaní hulváti.
takze mily, zlaty dusanko rozhodol som sa ze to nenecham len tak a bud sa verejne ospravedlnis, ze som niekoho urazil a znevazil, alebo sa mozes pripravit ze si tu budem zakladat kazdy den ucet a budem to robit dovtedy kym z tvojej strany nepride ospravedlnenie
nebol som to ja dusanko kto tu zacal nevychovane obvinovat ludi, ale bol si to ty, ked si si absolutne zle vylozil uplne neskodnu vetu "a nejake video na elonovej fanpage je akoze dokaz?"
takze cakam

a neschovavaj sa za slusnost, lebo slusny clovek neobvinuje ludi na zaklade svojich mylnych dojmov
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3943
Reputace: 368
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: Oživený Buran?

Příspěvek od vai777 »

Milý Borisi, nevím, jestli jsi to postřehl, ale ty nejsi v situaci, kdy bys mohl někoho vyzývat k čemukoli. Dugi toto fórum založil a vede jej na velmi vysoké úrovni. Lidé se tu často na lecčems neshodnou, ale až na výjimky (které už sem nechodí) se dokážou shodnout, že se neshodnou a neženou to do extrémů jako ty.
Myslím, že nejlépe bude toto vlákno zamknout. Evidentně nejsi schopen vést normální umírněný dialog...
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Oživený Buran?

Příspěvek od Dugi »

Nemám se za co omlouvat, protože slovo kokotina za slušné opravdu nepovažuju. To, že tobě na tom nepřijde nic divného, vypovídá víc o tobě, než o mé osobě.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
boris5
Re: Oživený Buran?

Příspěvek od boris5 »

Dugi píše:Nemám se za co omlouvat, protože slovo kokotina za slušné opravdu nepovažuju. To, že tobě na tom nepřijde nic divného, vypovídá víc o tobě, než o mé osobě.
dusanko zas dokazujes, ze nechapes citanemu textu :) ty sa mas ospravedlnit za toto: "Tam šlo spíš o to, že boris web elonx shodil jakožto zdroj nekvalitních informací - co tam je, jej nezajímá, protože to je jen nějaká stránka fandů Elona. A v tom byl problém."
lebo z tejto vety "a nejake video na elonovej fanpage je akoze dokaz?" to ani v najmensom nevyplyva, to si si len ty domyslel, lebo si to tam chcel vidiet
a cele sa to zacalo hrotit po tomto tvojom obvinene a poziadavke sa ospravedlnit za nieco co je len vyplodom tvojej fantazie

takze sa nauc konecne chapat citanemu textu
ak mas problem so slovencinou tak to napis, pochopim, ze potom mozes mat problem s interpretaciou, ale nemyslim, ze toto by bol zrovna ten pripad, lebo tu vetu musi pochopit aj cech len s povrchnou znalostou slovenciny
Uživatelský avatar
Pospíšil
Velezkušený znalec kosmonautiky
Velezkušený znalec kosmonautiky
Příspěvky: 10800
Reputace: 10176
Bydliště: Pardubice
Registrován: 22.7.2012 19:00
Re: Oživený Buran?

Příspěvek od Pospíšil »

Zlaté pravidlo internetových diskusí zní: Nekrmte trolly!
To jest, nejúčinnější metoda jek se trolla zbavit je ho 100% ignorovat, prostě na něj za žádných okolností nereagovat.
Pokud jeho urážky a vulgarity přesahují únosnou mez, potom takové příspěvky pouze mazat, nereagovat na ně.
Další diskuze s trollem je zbytečná, jen se tím posiluje jeho ego a vylévání septiku se zbytečně prodlužuje.
Věřte tomu. Na kosmo.cz jsme si toho užili dosyta. :)
---


"Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand." Neil Armstrong

Odpovědět

Zpět na „Ruský Roskosmos“