1. díl - Premiérová raketa Dlouhý pochod 7A selhala

Debaty o dočasném seriálu Krátké vesmírné zprávy, který vychází na portálu Mall.TV.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
1. díl - Premiérová raketa Dlouhý pochod 7A selhala

Příspěvek od Dugi »

To bylo tak ... Když vláda ČR rozhodla o tom, že uvalí na celou Českou republiku karanténu, aby zabránila šíření koronaviru, lidé přišli o mnoho způsobů jak trávit volný čas. Ve volném čase mohou být (až na jasně dané výjimky) pouze doma - a mnozí se mohou nudit. Na Mall.TV proto vznikl nápad, zda by tvůrci pořadů ke svým pravidelným formátům nedokázali vytvořit i něco navíc, aby lidé v karanténě měli co sledovat a čím zabít nudu. byl jsem jedním z oslovených tvůrců a mohu s potěšením konstatovat že zhruba tři hodiny od telefonátu s touto nabídkou, jsem dokončil upload prvního dílu na server.
Co jsou Krátké vesmírné zprávy zač? Inu, název mluví sám za sebe. Jsou to vlastně klasické Vesmírné zprávy (které ale pořád pokračují), jen budou tato videa vycházet KAŽDÝ DEN po dobu mimořádných nařízení. Myslím si, že je to skvělý nápad. Jsme v mimořádném období, kdy by každý z nás měl nějak pomoci ostatním. Někdo šije roušky, někdo nakupuje pro seniory ... a já budu každý den dělat videa o kosmonautice, aby se zájemci o tenhle obor nenudili. Věřím, že si videa své diváky najdou.
Uznávám, že seriál nezačíná zrovna vesele - podíváme se na dnešní havárii rakety Dlouhý pochod 7A při její premiérové misi.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Krátké vesmírné zprávy“