Nalezeno 1577 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 16.6.2026 13:08
- Fórum: SpaceX
- Téma: SpaceX IPO
- Odpovědi: 35
- Zobrazení: 15480
Re: SpaceX IPO
Tak kdy bude nějaká větší korekce? Za chvíli to bude snad na 200 USD.
Elonovi praskne peněženka.
https://www.forbes.com/real-time-billionaires/
Elonovi praskne peněženka.
https://www.forbes.com/real-time-billionaires/
- 12.6.2026 0:31
- Fórum: SpaceX
- Téma: SpaceX IPO
- Odpovědi: 35
- Zobrazení: 15480
Re: SpaceX IPO
Ze SpaceX se nějak z lídra, kterým chtěl EM přes xAI (Grok) být, stává leader v pronájmu datacenter pro skutečné leadery v oblasti AI.
Vedle Anthropicu nyní má smlouvu na pronájem datacentra pro AI i s Googlem.
Uvidíme jak tyto informace ovlivní ty, kteří sledují i tyto věci.
Vedle Anthropicu nyní má smlouvu na pronájem datacentra pro AI i s Googlem.
Uvidíme jak tyto informace ovlivní ty, kteří sledují i tyto věci.
- 8.6.2026 12:45
- Fórum: SpaceX
- Téma: SpaceX IPO
- Odpovědi: 35
- Zobrazení: 15480
Re: SpaceX IPO
Cílí na tržní ohodnocení 1,77 biliónů USD. Uvidíme.
"Upisující banky odhadují, že do roku 2030 bude divize AI tvořit až 70 % hodnoty firmy. Všechny tyto segmenty jsou však mimořádně kapitálově náročné."
Ano hlavně to AI je reálně těžce zaspalé. Nejen mé zkušenosti s aktuálním Grokem 4.3 ... :roll ...
"Upisující banky odhadují, že do roku 2030 bude divize AI tvořit až 70 % hodnoty firmy. Všechny tyto segmenty jsou však mimořádně kapitálově náročné."
Ano hlavně to AI je reálně těžce zaspalé. Nejen mé zkušenosti s aktuálním Grokem 4.3 ... :roll ...
- 5.6.2026 0:54
- Fórum: SpaceX
- Téma: SpaceX IPO
- Odpovědi: 35
- Zobrazení: 15480
Re: SpaceX IPO
Tak ta jejich AI - Grok stojí proti ostatním aktuální AI SOTA modelům za prd (tvrdě zaspali a v agentním použití je to opravdu bída) a nezjistil jsem to jen svou praxí, ale až stejné problémy jsem četl nebo slyšel i od jiných, kteří používají top modely AI. Zcela bez ohledu na nějaké benchmarky.
- 31.5.2026 20:51
- Fórum: SpaceX
- Téma: Všeobecně o společnosti SpaceX
- Odpovědi: 934
- Zobrazení: 613243
Re: Všeobecně o společnosti SpaceX
Popravdě jsem nečekal, že při přímém srovnání na stejném úkolu ve stejném harness se stejným promptem bude Grok tak špatný. Dosud jsem ho měl občas na rychlé vyhledávání.
Ale potvrzuje to co o něm řekl sám Musk před 2 měsíci.
Ale potvrzuje to co o něm řekl sám Musk před 2 měsíci.
- 30.5.2026 20:06
- Fórum: SpaceX
- Téma: Všeobecně o společnosti SpaceX
- Odpovědi: 934
- Zobrazení: 613243
Re: Všeobecně o společnosti SpaceX
Mám nyní určité porovnávací zkušenosti se SPaceX/xAI AI Grok 4.3 na složitejším projektu.
Proti GPT 5.5 / Opus 4.8 je Grok 4.3 na max reasoning (high) opravdu relativně špatný. Na jednodušší úlohy a vyhledávání snad OK, ale jinak mně na složitější úlohy vůbec nevyhovuje.
Nedivím se tedy tomu co sám ...
Proti GPT 5.5 / Opus 4.8 je Grok 4.3 na max reasoning (high) opravdu relativně špatný. Na jednodušší úlohy a vyhledávání snad OK, ale jinak mně na složitější úlohy vůbec nevyhovuje.
Nedivím se tedy tomu co sám ...
- 28.5.2026 16:22
- Fórum: SpaceX
- Téma: Komunikační satelity Starlink
- Odpovědi: 878
- Zobrazení: 415662
Re: Komunikační satelity Starlink
A bude hůř/líp.
- 7.5.2026 16:04
- Fórum: Testování
- Téma: IFT-12 Dvanáctý integrovaný let Super Heavy / Starship (B19 & S39)
- Odpovědi: 227
- Zobrazení: 124577
Re: IFT-12 Dvanáctý integrovaný let Super Heavy / Starship (B19 & S39)
Měli jít ruskou cestou a udělat obří jámu, ale nechat jí naplnit pozemní vodou z okolí, takže by startovali do vody. Ale zase co pak na ty větší slané cákance by říkaly motory a booster. 
- 27.4.2026 13:42
- Fórum: SpaceX
- Téma: Elon Musk - SpaceX CEO, osobnost, vizionář
- Odpovědi: 783
- Zobrazení: 557114
Re: Elon Musk - SpaceX CEO, osobnost, vizionář
AI to vidí takto:
.....
Tohle je diskuze. Máš šanci dozvědět se tady reálné informace kolem a ze zákulisí kosmonautiky. Pokud máš nějakou relevantní informaci, narazil si na něco zajímavého, rádi si to přečteme.
Výcuc AI jen plevelí diskuzi. Doufám, že se Fórum nezvrhne v "argumentaci AI ...
- 27.4.2026 13:33
- Fórum: SpaceX
- Téma: Elon Musk - SpaceX CEO, osobnost, vizionář
- Odpovědi: 783
- Zobrazení: 557114
Re: Elon Musk - SpaceX CEO, osobnost, vizionář
Tohle se řešilo tuším před pár lety u kontraktu na odsolovací zařízení pro podobné vylomeniny SA vlády si pak drobet zavařili na problém.